HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
27 Ekim 2021 Çarşamba Saat: 18:51

ÜSTP, Ünye Fatsa Güç Birliğine destek oluyor

İki komşu ilçe Ünye ve Fatsa’nın bazı toplumsal etkinlik ve programları birlikte gerçekleştirmeleri, karşılıklı katılım sağlamaları ve birlikte çalışma yapmalarını sağlamak üzere çalışma başlatıldı.
ÜSTP, Ünye Fatsa Güç Birliğine destek oluyor

Konuyla ilgili olarak Ünye Sivil Toplum Platformu (ÜSTP) tarafından yapılan açıklamada, “Ünye Sivil Toplum Platformu l.Dönem Sözcüsü ve aynı zamanda Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi, Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, ODÜ Öğretim üyesi Doç. Dr. Tuğrul Özcan ve Federasyon Yönetimini, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ile buluşturarak toplumsal etkinliklerde iki ilçenin birlikte hareket etmesi konusunda görüş birliği oluşmasını sağladı.  

Görüşmede, Fatsa Dernekler Federasyonu öncülüğünde üç yıldır yapılan Fatsa Hamsi Festivali için birlikte hareket kararı alındı. Ünye Belediye Başkanı ve Ünye Kaymakamı festivale, katılımları ile katkı sağlayacaklarını belirterek iki komşu ilçenin kaynaşmasına katkı sunmuş oldular.

Bundan sonraki toplumsal faaliyetlerde de STK’lar olarak birlikte hareket edildiğinde daha güçlü olunacağı ve bir arada olmanın iki ilçeyi de güçlendireceğini düşünüyoruz.

Aynı zamanda ÜSTP 'nin ilk toplantısına katılacağını da bildiren Federasyon Başkanı Yakup Yeşiltaş, Festival Davetiyesini bizzat platform üyelerine vermek istediğini belirtti.” denildi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 259 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : ÜSTP, Ünye, Fatsa, Güç, Birliğine, destek, oluyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler