HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
28 Ekim 2021 Perşembe Saat: 16:25

Muharip Gaziler, Kaymakam Işık’la buluştu

Ünye Muharip Gaziler Derneği, üyeleri ve vefat eden gazi eşleri ile düzenlediği, Ünye Kaymakamı Ayhan Işık’ın da katıldığı toplantıda amaç ve hedefleri ile ilgili bilgiler verdi, taleplerini dile getirdi.
Muharip Gaziler, Kaymakam Işık’la buluştu

Ünye Müftülüğün konferans salonunda düzenlenen programda Ünye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Arif Takıcı ve dernek üyeleri eşliğinde Ünye Kaymakamı Ayhan Işık’la bir araya geldi.

Ünye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Arif Takıcı Programa ilişki şu açıklamayı yaptı;

“Ünye Kaymakamımız Sn. Ayhan Işık, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ünye Şubesi tarafından düzenlenen toplantıya katılarak, gazilerimizin istek ve taleplerini dinledi. Bu da bizi ziyadesiyle memnun etti. Kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz.

Yapacaklarımızı, amaçlarımızı ve hayallerimizi dile getirdik…

Ünye Muharip Gaziler Derneği olarak 27 Ekim Perşembe günü Ünye Müftülüğümüzün konferans salonunda tüm gazilerimizi davet etmek üzere hem gazilerimiziz hem vefat etmiş gazilerimizin ailelerinin davet etmek üzere bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantının amacı, birlik ve beraberliğin sağlanması, tüm gazilerimizle ve vefat eden gazilerimizin eşleriyle istişare yapmak, dertleşmek, sorunlarını dinlemek, dernek olarak ileriye dönük hangi faaliyetlerde bulunacağımızı, amaçlarımızı hayallerimizi paylaşmaktı.

Sürpriz düşüncelerimiz var

Bu noktadan hareketle önümüzdeki zaman içerisinde onları mutlu etmek için sürpriz düşüncelerimiz var. Mesela, gezi düzenlemek istiyoruz. Çanakkale gezisi, Kıbrıs gezisi, Asarkaya’da piknik yapmak, Ankara ziyaretinde bulunmak gibi hayallerimiz var. Toplantı olumlu oldu güzel oldu. Bundan sonra bu tür toplantıların sık sık yapılması noktasında hemfikir olduk. “

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 266 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Muharip, Gaziler, Kaymakam, Işık’la, buluştu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler