HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
8 Kasım 2021 Pazartesi Saat: 09:46

Ordu’nun geleceği çok parlak

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İstanbul’da bulunan Ordulu Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile bir araya geldi.
Ordu’nun geleceği çok parlak

İstanbul ile Ordu arasında bir köprü kurduklarını belirten ve Ordulu iş insanlarını ‘zengin kaynaklara sahip’ dediği Ordu’ya yatırım yapmaya davet eden Başkan Güler, “Kendi tecrübelerime bakarak söylüyorum. Ordu’nun bundan sonraki geleceği parlak gözüküyor” dedi.

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” için İstanbul’da bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile birlikte İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Ordulu STK’larla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı tanıtım videosunun gösterimi ile başlayan programda konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve planlanan yatırımlarla ilgili katılımcılara bilgiler verdi.

 “Çok zengin bir iliz”

Ordu’da klasik belediyeciliğin dışına çıktıklarının ve önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Güler, Ordu’nun çok zengin kaynaklara sahip olduğuna vurgu yaparak; “Ordu bazı devletlerden büyük. Çok zengin bir iliz, çok zengin bir ülkeyiz. Bu kaynaklarımızı ele alırsak kimseye muhtaç olmadan önemli adımlar atabiliriz” diye konuştu.

“Ordu’nun geleceği çok parlak”

Ordu’nun geleceğinin çok parlak olduğunu ifade eden ve İstanbul’da bulunan Orduluları Ordu’ya yatırım yapmaya davet eden Başkan Güler, “Burada bizim yapacağımız şey hepimiz bir birimize yardımcı olalım. Gölgeden duranın gölgesi olmaz. Önce kendimizle tanışalım. Olduğumuz şartlarda devam etmeyelim. Hepimizin içinde uyandırılmayı bekleyen bir dev var. Ordu’da bu fazlasıyla var. Bunu yapalım ve edilgen değil etkin olalım. Reaksiyonel değil aksiyonel olalım. Tüm bu çalışmalarımızı birlikte yapmamız mümkün.  Bizim artık eksiğimiz yok fazlamız var. Kenti ile İli ile gurur duyan bir topluluk halindeyiz ve bunu daha güzelleştirelim” şeklinde konuştu.

Yediyıldız: Hilmi Güler, Ordu’ya yeni bir çehre kazandırdı

Toplantıda konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ise konuşmasında, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ordu’ya yeni bir çehre kazandırdığını belirtti.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’den teşekkür

Programın ev sahipliğini yapan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’de bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Köken, katılım sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

Düzenlenen program yapılan protokol konuşmalarının ardından son buldu.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 210 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ordu’nun, geleceği, çok, parlak

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler