HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
19 Kasım 2021 Cuma Saat: 16:14

Büyükşehir Ankara’da stantlarıyla dikkat çekti

Ankara Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festivalinde Büyükşehir’in stantlarına gençlerin yanı sıra siyasi isimlerde ilgi gösterdi.
Büyükşehir Ankara’da stantlarıyla dikkat çekti

Ankara Başkent Millet Bahçesinde gençler için düzenlenen Tam Bana Göre Festivalinde Ordu Büyükşehir Belediyesi stantlarına siyasi isimler ve birçok vatandaş ziyaret gerçekleştirdi.

 AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara’da 16-21 tarihleri arasında gerçekleştirilen Tam Bana Göre Festivalinde yerini alan Ordu Büyükşehir Belediyesi, festival alanına kurduğu stantlar ile ziyaretçilerine Ordu’yu tanıtıyor, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde Ordu’da yapılan yatırım ve projeleri anlatılıyor.

 Yüzbinlerce gencin davetlisi olduğu festivalde birçok belediye şehrini ve projelerini tanıtırken alanda bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesinin el sanatlarından yöresel ürünlere, doku kültüründen Kybele çikolatasına ve su sayaçlarına kadar pek çok projesi gençlerin yanı sıra siyasi isimlerinde ilgisini çekiyor.

 Basketbol turnuvası ile gençler bir araya geldi

 Tanıtımın yanı sıra E spor turnuvaları, ücretsiz konserler ve söyleşilerinde düzenlendiği festivalde Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğünce Belediyeler Arası 3X3 Sokak Basketbolu etkinliği de düzenlendi. 8 belediyenin katıldığı turnuvaya 9 Erkek 7 Kız takımı katıldı. 

 İki gün süren turnuvada Erkeklerde 1. Uşak Belediyesi 2. Mustafa Kemal Paşa Belediyesi 3.Bergama Belediyesi olurken Kızlarda ise 1.Tuzla Belediyesi 2. Mustafa Kemal Paşa Belediyesi 3. Bergama Belediyesi oldu. Turnuvada derece elde eden takımlara ise kupaları takdim edildi.

 Aynı zamanda katılım gösteren tüm sporculara madalya verilirken izleyenlere fındık ve çikolata ikramı yapıldı. 

 “İlgi ve alaka çok güzeldi”

 Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Ordu’yu ve kente yapılan çalışmaların tanıtıldığı standa ilginin yoğun olduğunu söyledi.

 Genel Sekreter Alp sözlerine şöyle devam etti:

 “Ankara’da bir festival düzenlendi, biz de Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak standımızı hazırladık. Doku kültürümüz, su sayaçlarımız, Kyble markalı çikolatamız ve diğer ürünlerimiz ile faaliyetlerimizi gösterdik. Sağ olsunlar ilgi ve alaka çok güzeldi. Gelen belediye başkanlarımız ve diğer siyasi isimler standımıza uğramadan geçmediler. Yine spor adına yaptığımız çalışmalarımızı da burada gençlere tanıtma fırsatı bulduk. Yine bu festivalde belediyeler arasında basketbol turnuvası da düzenledik.  Gelen misafirlerimiz çalışmalarımız ile ilgili burada fikir sahibi oluyorlar. Bu festivale katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ankaralılara ve burada yaşayan Orduluları festivale bekliyoruz. Gelsinler, görüşelim Ordu’da neler yaptığımızı tanıtalım.”

Ünye KENT Haber/Bülten

 

 

Bu haber toplam 201 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler