HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
29 Kasım 2021 Pazartesi Saat: 15:27

Sağlık hizmetleri değerlendirildi

Sağlık hizmet sunumunda verimlilik, erişilebilirlik, kalite ve özellikle vatandaş memnuniyetini arttırmak amacıyla Saha Koordinatörleri tarafından incelemelerde bulunuldu.
Sağlık hizmetleri değerlendirildi

Sağlık hizmet sunumunda verimlilik, erişilebilirlik, kalite ve özellikle vatandaş memnuniyetini arttırmak amacıyla Bakanlık merkezi ile taşra teşkilatı arasında eşgüdüm ve koordinasyonun sağlanmasında görevli Bakanlığımız Saha Koordinatörleri 22-26 Kasım 2021 tarihleri arasında Müdürlüğümüze bağlı çeşitli sağlık tesislerinde (Kamu Hastaneleri, Toplum Sağlığı Merkezleri, Aile Sağlığı Merkezleri, İlçe Sağlık Müdürlükleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başhekimliği) incelemelerde bulundular.

İncelemelerin son günü olan 26 Kasım 2021 Cuma Ordu 112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonunda yapılan “İl Değerlendirme Toplantısı” ile inceleme ve denetimler tamamlandı.

Toplantıda il sunumunu gerçekleştiren İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa Kasapoğlu; “Bakanlığımız Saha Koordinatörleri 15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında ilimizdeki sağlık tesislerinde çeşitli inceleme ve değerlendirmelerde bulundular. Değerlendirmenin çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Sağlık Bakanlığının belirlediği usul ve esaslar çerçevesinde vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunan tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Saha Koordinatörlerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi. 

Sahadaki inceleme sonuçları hakkında bilgiler paylaşan Saha Koordinatörleri çalışmalarından dolayı İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ve yöneticilere teşekkür etti.

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 169 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Sağlık, hizmetleri, değerlendirildi

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler