HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
1 Aralık 2021 Çarşamba Saat: 11:41

Cihan Altun, Terzi ve Kuaförler Odası’na aday

Mevcut Başkan İsmet Çat’ın yeniden aday olduğu Ünye Terziler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığına ikinci aday; Cihan Altun…
Cihan Altun, Terzi ve Kuaförler Odası’na aday

Cihan Altun seçimi kazanması durumunda yapacağı çalışmalar ve projelerle ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu.

Ünye Terziler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkar Odası ocak ayında kongreye gidiyor. 4 yılda bir gerçekleşen Oda seçimleri için yeniden adaylığını açıklayan mevcut Başkan İsmet Çat’ın ardından Ünye esnaflarından Oda Üyesi Cihan Altun da adaylığını açıkladı.

Kongre çalışmaları kapsamında Ünye Kent Gazetesi’ni ziyaret eden Cihan Altun, Oda Yönetimini kazandıkları takdirde yapacakları çalışmalar ve projeleri ile ilgili bilgiler verdi.

Gelen öneri ve talepler üzerine aday oldum…

Cihan Altun ziyarette şöyle konuştu; “Ünye Terziler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkar Odası başkanlığıyla alakalı adaylığımı açıkladım, bu kapsamda Yönetim Kurulunda görev alacak arkadaşlarımla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Basın mensubu arkadaşlarımızı, oda üyelerimizi, büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Fikir ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Bu süreçte adaylığımızı, esnaf arkadaşlarımızın önerileri ve destek olacaklarını belirtmeleri üzerine açıkladık. Artık yola çıktık, artık onlardan destek bekliyoruz. Elimizde esnaf arkadaşlarımızın listesi olmadığı için tek tek gezerek liste oluşturmaya çalışıyoruz. Bütün esnaf arkadaşlarımıza, ulaşabildiklerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ulaşamadıklarımıza ise en yakın zamanda ziyaretlerine gidip ulaşmaya çalışacağız. Onlarla da tanışmak, desteklerini almak istiyoruz.

Benim Başkan adayı olduğum Yönetim Kurulu listemde Ömer Bolat, Hasan Yamadağ, İbrahim Kocagöz arkadaşlarım bulunuyor.

Şeffaf bir yönetim olacağız

Üyelerimize öncelikle şunun sözünü veriyoruz, seçimi kazanmamız halinde açık bir yönetim sergileyecek, her konuda şeffaf olacağız. Üyelerimizi işyerlerinde sık sık ziyaret edeceğiz, sorun ve şikayetlerini dinleyecek, çözümde destek olacağız. Etkinlikler düzenleyeceğiz, üyelerimize yönelik eğitimler düzenleyeceğiz, Odamız bünyesinde bir yatırım fonu oluşturmak istiyoruz. Bu fonu acil ihtiyaç halinde üyelerimizin hizmetinde kullanacağız. Başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs vermek istiyoruz. Oda üyesi arkadaşlarımızın hizmetlerini daha iyi yapabilmelerine imkan sağlamak için malzeme alımlarında yardımcı olacak, aralıksız piyasa çalışmaları yaparak, kaliteli ve uygun fiyata malzeme tedarikinde bulunacağız. Eleman ihtiyacını çözmek için Oda bünyesinde eleman ve ihtiyaç havuzu oluşturacağız. Bu kapsamda  Halk Eğitim ve Çıraklık Eğitim Merkezi ile işbirliği yapacağız. Bankalarla görüşerek piyasa şartlarının altında daha uygun kredi anlaşmaları yapacak, üyelerimize ucuz kredi imkanı sağlayacağız.

Artık değişim zamanı

Odamızın taze kana ihtiyacının olduğu, bunun için de değişim gerektiği  bütün arkadaşlarımızın ortak görüşü.  Biz de diyoruz ki, artık değişim ve birlik olma zamanı gelmiştir.”

 Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 313 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Cihan, Altun, Terzi, ve, Kuaförler, Odası’na, aday

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler