HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
13 Ocak 2022 Perşembe Saat: 10:55

Vali Sonel, Halk Günü’nde 178 kişiyi dinledi

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirmiş olduğu “Halk Günü” toplantılarına devam ediyor. Vali Sonel, dünkü toplantısında 178 kişiyi dinledi.
Vali Sonel, Halk Günü’nde 178 kişiyi dinledi

Valilik toplantı salonunda bugün düzenlediği “Halk Günü” toplantısında kendisinden randevu talep ederek, görüşme isteğinde bulunan vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali Tuncay Sonel, vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinledi.

Koronavirüs tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilen "Halk Günü" toplantısında, Vali Sonel, vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen sorun, talep, şikayet ve önerileri tek tek dinledi, notlar aldı, bir çoğuna da anında çözüm üretti. 

Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımızın iletmiş olduğu sorunların çözümü konusunda da toplantıda hazır bulunan kurum amirlerine talimatlar vererek, sonuçlandırılmasını istedi.

“Halk Günü” toplantısında vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, bugün toplam 178 vatandaşın dert ve sıkıntılarını dinledi. Vali Sonel, “Vatandaşlarımızın, Valiliğimize gelerek bizlere iletmiş olduğu her türlü talep, öneri ve şikâyetlerini ilgili kurum müdürleri arkadaşlarımızla birlikte dinliyor, vatandaşlarımızı bekletmeden çözüme kavuşturuyor, kendilerini bilgilendiriyoruz. Buraya gelen tüm vatandaşlarımızın gönlünü yapmaya çalışıyor, elimizden ne geliyorsa gayret gösteriyoruz” dedi.

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarına da çeşitli hediyeler vererek, onları sevindirdi.

“Halk Günü”ne katılan vatandaşlar sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.

Ünye KENT Haber/Bülten

 

Bu haber toplam 109 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Vali, Sonel, Halk, Günü’nde, 178, kişiyi, dinledi

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler