HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
13 Ocak 2022 Perşembe Saat: 16:45

Anaokulu öğrencilerinden yürekleri ısıtan kampanya…

Bayramca Anaokulu ve Ünye Anaokulu öğrencileri harçlıklarını biriktirerek aldıkları çorapları ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Kızılay Ünye Şubesi Kadın Kollarına teslim etti.
Anaokulu öğrencilerinden yürekleri ısıtan kampanya…

Ünye merkez Bayramca Mahallesinde bulunan Bayramca Anaokulu ile Atatürk Mahallesi’nde bulunan Ünye Anaokulu öğrencileri öğretmenleri öncülüğünde ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak için yardım kampanyası düzenledi.

Öğrenciler harçlıklarını biriktirerek, ihtiyaç sahibi öğrenciler için çorap aldılar, bu çorapları ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırmak için Türk Kızılayı Ünye Şubesi Kadın Kollarına teslim ettiler.

Bizi duygulandırdılar

Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yıldırım Gürel yaptığı açıklamada, “Bayramca Anaokulu ve Ünye Anaokulu öğrencilerimiz öğretmenleri öncülüğünde bizleri duygulandıran bir kampanya başlatmışlar. Minik  yürekler harçlıklarını biriktirerek, ilçedeki ihtiyaç sahibi arkadaşları, öğrenci abi ve ablaları için çorap almışlar. Kendileri bizi okula davet ederek çorapları teslim ettiler. Bizde Türk Kızılayı olarak yakın bir tarihte ihtiyaç sahibi öğrencilere bot dağıtımı gerçekleştirecektik. Çorapları da botlarla birlikte öğrencilerimize ulaştıracağız.” dedi.

Gelecekte bizlerin yerini alacaklar

Çocukların küçük yaşlardan itibaren merhametli, çevresine ve ihtiyaç sahiplerine duyarlı, yardımlaşma bilincine sahip bir şekilde yetiştirilmelerini önemsediklerini belirten Gürel, “Bu çocuklarımızın gelecekte bizlerin yerini alarak  hayra vesile olacaklarına canı gönülden inanıyoruz.” diye konuştu.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 128 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler