HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
25 Ocak 2022 Salı Saat: 14:13

Fatsa’da 13 spor yatırımı hayata geçiyor

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, “Genç nüfusun yoğun olduğu Fatsa’mızın gençlerine armağan ettiğimiz 13 tesisimizi hayata geçirecek olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Fatsa’da 13 spor yatırımı hayata geçiyor

Gençlere verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile geçen sene yapılan protokol kapsamında ihalesi sonuçlanan sentetik çim yüzeyli 6 adet halı saha, 6 adet basketbol

voleybol sahası ve 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu projelerine start verdiklerini belirtti.

İlk kazma 28 Ocakta vurulacak

Gençlerden aldıkları enerjiyi hizmete dönüştürdüklerini kaydeden Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, semt spor merkezleri projesi kapsamında startını verdikleri 13 spor tesisi yatırımından birisi olan olimpik yüzme havuzu projesinin ilk kazmasını 28 Ocak Cuma günü Dolunay Mahallesi Durukent Sokak’ta vuracaklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Kenti Fatsa

Gençler için her alanda yatırımı geleceğe yatırım olarak gördüklerini ifade eden İbrahim Etem Kibar, “ Gençlerimiz, ülkemizin geleceğine yön verecek büyük bir güç. Bizde belediye olarak ülkemizin geleceği ve güç kaynağı gençlerimiz için yapacak olduğumuz yatırımlarla Spor Kenti Fatsa kimliğine artı değer katıyoruz. Allah’ın izni ile gençlerimize verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçiriyor, Fatsa’mızın hayallerini tek tek gerçekleştiriyoruz. Genç nüfusun yoğun olduğu Fatsa’mızın gençlerine armağan ettiğimiz 13 tesisimizi hayata geçirecek olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Muharrem Kasapoğlu ile imzaladığımız protokol kapsamında ihalesini sonuçlandırdığımız sentetik çim yüzeyli 6 adet halı saha, 6 adet basketbol voleybol sahası ve 1 adet yarı olimpik yüzme havuzunu Fatsa’mıza kazandırıyoruz. 28 Ocak Cuma yarı olimpik yüzme havuzu için ilk kazmayı vuracağımız günü heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 138 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Fatsa’da, 13, spor, yatırımı, hayata, geçiyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler