HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
28 Ocak 2022 Cuma Saat: 08:30

Motokuryelere yardımcı olalım

Ünye Yunus Emre Off-road Spor Kulübü Başkanı Alper Argan, motokuryelerin can ve mal güvenliği için sürücülerin trafikte kuryelere yardımcı olmalarını, müşterilerin ise acele ettirmeden sipariş vermelerini istedi.
Motokuryelere yardımcı olalım

Motokuryelerin soğuk ve yağışlı hava koşullarında zor şartlar altında çalıştıklarını ifade eden Ünye Yunus Emre Off-road Spor Kulübü Başkanı Alper Argan,Ünyeli vatandaşlardan ve trafikteki sürücülerden motokuryelere yardımcı olmalarını istedi.

Herkes siparişi hemen gelsin istiyoruz

Özellikle olumsuz hava şartlarında sipariş verirken vatandaşların moto kuryeleri acele ettirmemelerini isteyen Argan, “Bilindiği üzere havalar çok soğuk. Kış, yağmur ve fırtına demeden zor şartlar altında çalışan motokuryelerimiz var. Telefon açtığımızda diyoruz ki sipariş çok acele gelsin. Ama bu siparişleri getirecek kurye kardeşlerimizi de düşünün.” dedi

Onlar da can taşıyor, yolunu gözleyen aileleri var…

Vatandaşların motokuryelerin can taşıdığının ve yollarına bakan  ailelerinin olduğunu hatırlatan Argan, “Bu kardeşlerimiz kışın kar yağdığında motoru mu koruyacak, kendini mi koruyacak, siparişini mi, pos makinesi mi koruyacak? Yoksa siparişi mi yetiştirecek ki siparişi götürdüğünde nerde kaldın gibi sözlere maruz kaldıklarını çok duyuyoruz. Bu arkadaşlarımızı ödüllendirmeye çalışalım. Bahşiş vermeye çalışalım. Özellikle çok aşırı yağmurlarda, karlı havalarda kurye kardeşlerimiz tabi ki çalışacaklar, tabi ki işlerini yerine getirecekler. Ama bunları koruyarak siparişlerimizi daha iyi verelim. Bilelim ki bu kardeşlerimizde can taşıyor, yoluna bakan, gözleyen aileleri var.” şeklinde konuştu.

Sürücü kardeşlerimiz de yardımcı olsun

Sürücülerin ise trafikte moto kuryeleri sıkıştırmamalarını ve onlara öncelik vermesini isteyerek sözlerini şöyle bitirdi; “ 7-8 kurye arkadaşımız otomobil sporları temsilcisi olarak ziyaretimize geldiler. Kurye  kardeşlerimiz trafikte sürücüler tarafından sıkıştırıldığını ifade ettiler. Sürücü vatandaşlarımız lütfen kurye arkadaşlarımıza yardımcı olalım. Onları koruyalım, yol verelim. Mümkün mertebe onlara acele ettirmeden rahat bir şekilde trafikte akışlarını sağlasınlar.” dedi.

Ünye KENT Haber/Yücel ARSLANTEKE

Bu haber toplam 250 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Motokuryelere, yardımcı, olalım

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
ALİ KÜÇÜK 28.01.2022 10:52
TAMAM KURYELERE YOL VERELİM SÜRÜCÜLER DENİLENİ YASIN PEKİ KURYELER DENİLENİ YAPIYOMU 1 HAFTA ÖNCE 4 KURYE SAGIMDAN SOLUMDA ÖYLE BİR GECTİLER ÖNÜMDE SEKİZ CİZDİLER INANIN DİREKSİYON KONTROLUMU KAYBEDİYODUM

Son Haberler