HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Beğenmedim
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
26 Haziran 2019 Çarşamba
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
10 Ocak 2019 Perşembe Saat: 19:29

“Ter döken kahramanlardır”

Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Basın çalışanları, her koşulda ter döken kahramanlardır.” dedi.
“Ter döken kahramanlardır”

Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Basın çalışanları, zaman mefhumu gözetmeksizin, doğru habere ulaşmak ve haberi ulaştırmak için her koşulda ter döken kahramanlardır.” dedi.

Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda gazetecilerin günülerini kutladı.

Gazetecilerin zor şartlarda görevlerini yerine getirdiğini ifade eden Kıranlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gazetecilerimiz, bulundukları ilin, ilçenin, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda kalkınmasına önemli katkılar sağlayan en önemli aktörlerin başında gelmektedir. Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilciliği olarak; ilimizde ve ilçelerimizdeki tüm gazete çalışanlarının, basın organlarının yayın yapma ve halka bağımsızca haber verme özelliğine dikkat çekilmesinin amaçlandığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla; ilimiz ve ilçelerimizdeki tüm basın mensuplarını, mesleğini icra etmeye çalışan gazeteciler sizleri en kalbi duygularımla sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Basın mensuplarımızın, her konuda yapıcı, toplumu doğru bilgilendirme amaçlı olarak, sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine ve başarılı olacaklarına inancımız tamdır.Toplumun gerçekleri öğrenmesi, yaşadığı çevre ve dünya ile sağlıklı iletişim kurabilmesinde basınımızın ve dolayısıyla da siz gazetecilerimizin üstün ve örnek katkısı muhakkaktır. Halkın doğru ve zamanında bilgilendirilmesi, başarıların alkışlanması, sorunların etkin olarak dile getirilip, giderilmesi gibi son derece önemli konularda hayati bir misyonu ve sorumluluğu olan basın çalışanları, zaman mefhumu gözetmeksizin, doğru habere ulaşmak ve haberi ulaştırmak için her koşulda ter döken kahramanlardır. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek, kutsal olup bu görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir.”

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 386 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Ter, döken, kahramanlardır”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler