HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Beğenmedim
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Haziran 2019 Salı
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
12 Ocak 2019 Cumartesi Saat: 18:45

Tütün ve alkol satışı yapanlar dikkat!

Ünye Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 2019 yılı tütün ve alkol satış belgesi süre uzatım işlemi için işletmelerin 31 Mart 2019 tarihine kadar müdürlüğe müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi.
Tütün ve alkol satışı yapanlar dikkat!

Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 2019 yılı için tütün ve alkol satış belgesi süre uzatım işlemi yaptıracak işletmelerin 31 Mart 2019 tarihine kadar müdürlüğe müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi.

Tütün ve alkol satışı yapanlar dikkat! Süre uzatım belgesi için Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne müracaat etmeniz gerekiyor.

Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, süre uzatmak için son müracaat tarihinin 31 Mart 2019 olduğu belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 14’üncü maddesi doğrultusunda, 2018 yılı ve öncesinde düzenlenen ve 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla geçerliliğini koruyan satış belgeleri için Ocak – Mart aylarına isabet eden dönemde 2019 yılı süre uzatım işlemi yapılması gerekmektedir. Süre uzatım işlemi ve yeni belge başvuruları, Ünye İlçe Tarım ve Orman ilçe Müdürlüğü tarafından kabul ediliyor. Süre uzatım işlemi esnasında TAPDK logolu mevcut satış belgeleri, Tarım ve Orman Bakanlığı logolu satış belgeleri ile değiştirilecektir. Süre uzatım işlemini uygun olarak gerçekleştirmeyen satıcıların belgeleri kurum hesabına işlem bedelini yatırmış olsalar dahi geçerliliğini yitirecektir.”

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Tütün, ve, alkol, satışı, yapanlar, dikkat!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler