HABER ARAMA
  • DOLAR6,0802
  • EURO6,8436
  • ALTIN251,2445
  • BIST 10086.072
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Mayıs 2019 Cumartesi
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
18 Nisan 2019 Perşembe Saat: 18:35

Atik; Ordu'yu tek bir fotoğraf olarak görüyoruz

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ordu'nun 19 ilçesiyle tek bir fotoğraf olduğunu ifade etti.
Atik; Ordu'yu tek bir fotoğraf olarak görüyoruz

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ordu'nun 19 ilçesiyle tek bir fotoğraf olduğunu ifade ederek, yapılacak çalışmaların ve verilecek hizmetlerin bu fotoğrafa bir bütün olarak bakıp ona göre verilmesi gerektiğinin önemine dikkat çekti.

Atik; Ordu genelinde şehir merkezleri ve kırsal kesimde nerde sorun var, nerde neye ihtiyaç var, büyük ölçüde Büyükşehir'in bilgisi dahilinde olduğunu belirterek,"Bundan sonraki süreçte gerek bunlar gerekse yeni ortaya çıkacak sorunların çözümü için gece gündüz çalışacağız." ifadelerinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler'in büyük bir birikim, tecrübe ve değer olduğunu ifade eden Atik, "Kendisini dinlemek, hedeflerini duymak bizlere heyecan veriyor, iş yapma arzumuzu artırıyor. Bu şansı iyi değerlendirmemiz gerektiğinin çok net farkındayız." dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, kendisine hayırlı olsun ziyareti yapan Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, Basın-Yayın Yazarları Derneği (Kalemder) Başkanı Musa Özgür Kıroğlu ile yaptığı görüş alışverişinde Büyükşehir Belediyesi olarak Ordu ilini nasıl gördüklerini ifade etti.

Ordu'yu tek bir fotoğraf olarak görüyoruz

Başkan Vekili Atik; Ordu'nun 19 ilçesiyle tek bir fotoğraf olduğunu ifade ederek, yapılacak çalışmaların ve verilecek hizmetin bu fotoğrafa bir bütün olarak bakıp ona göre verilmesi gerektiğinin önemine dikkat çekti.

Ziyaretteki konuşmasında Atik şunları ifade etti; "Burada, bu zamana kadar şu yanlışlar yapılmış, bu hizmetler yapılmamış demenin bir manası yok. Geçmiş geçmişte kaldı. Biz önümüze ve işimize bakıyoruz. Şuna özellikle dikkat çekmek istiyorum. Ordu'muz 19 ilçesiyle tek bir fotoğraf. Dolayısıyla yapılacak çalışmaların ve verilecek hizmetlerin bu fotoğrafa bir bütün olarak bakılıp ona göre verilmesi çok önemli. İlimizin bir karış toprağı için bile asla aldırışsız kalamaz, ayrımcı olamayız.

Nerde sorun var, nerde neye ihtiyaç var...

Bütün mesele nerde sorun var, nerde neye ihtiyaç var bunların bilinmesi. Büyükşehir Belediyesi olarak bunları büyük ölçüde biliyoruz. Gerek bilinenler, gerekse yeni ortaya çıkacak sorunların çözümü için gece gündüz, Ordu'muzun, Ordulu hemşerilerimizin emrinde olacağız. Tek bir gayemiz var; Ordu'muz gelişsin, zenginleşsin, hemşerilerimiz mutlu ve huzurlu yaşasın.

Başkanımızın tecrübe ve birikimi yolumuzu aydınlatıyor

Bu gayemize ulaşmak için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Hilmi Güler önümüzde büyük bir birikim, tecrübe ve değer. Yolumuzu aydınlatan ışık. Kendisini dinlemek, hedeflerini duymak bizlere heyecan veriyor, iş yapma arzumuzu artırıyor. Bu şansı iyi değerlendirmemiz gerektiğinin çok net farkındayız. Allah yolumuzu açık etsin, gücümüzü artırsın."

Ziyaretin sonunda, kabulü ve verdiği bilgiler için Atik'e teşekkür eden Öztürk, Korkmaz ve Kıroğlu,hayırlı olsun temennilerini ifade ederek, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 394 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Atik;, Ordu'yu, tek, bir, fotoğraf, olarak, görüyoruz

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler