HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
23 Eylül 2019 Pazartesi
Fındık Fiyatı


14.00 TL - 14.50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
25 Mayıs 2019 Cumartesi Saat: 12:48

Aidiyet ve samimiyete güç katan iftar...

Ünye ile Terme sınırı olan Akçay mevkiinde faaliyet gösteren Kastamonu Entegre Samsun Tesisi, bu yıl 10.sunu düzenlendiği geleneksel iftar yemeği ile Ünye ve Terme’yi buluşturdu.
Aidiyet ve samimiyete güç katan iftar...

Ünye ve Terme protokolünün hazır bulunduğu iftar programı fabrika çalışanlarının aile boyu katılımlarıyla dikkat çekti.

Bu tür etkinliklerin çalışanların aidiyet duygusunu güçlendirdiğine dikkat çeken Kastamonu Entegre Samsun Tesisleri Fabrika Müdürü Ertekin Dikmen; aynı zamanda var olan samimi ilişkileri artırdığını söyledi.

Ünye-Terme sınırı Akçay mevkisinde faaliyet gösteren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetiminin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 10.’sunu düzenledikleri iftar programına Ünye ve Terme protokolü, davetli konuklar ve tesis çalışanları katıldı.

Atakale’de düzenlenen program, iftardan önce okunan ilahiler ile başladı, devamında açılan oruç ve yenen yemeğin ardından sıcak bir aile ortamında edilen sohbetle devam etti.

İftar programında ayrıca, işletmeden emekliye ayrılan Yener Alan’a İşletme Şefi Orhan Köse tarafından plaket verildi.

Ertekin Dikmen; Aidiyet duygusunu ve samimiyeti güçlendiriyor

Fabrika Müdürü Ertekin Dikmen programla ilgili olarak, bu tip buluşmaların fabrika çalışanlarının aidiyet duygusunu güçlendirdiğini, var olan samimi ilişkileri arttırdığını söyledi. Şirket olarak en önemli önceliklerinin çalışan sağlığı ve memnuniyeti olduğunu ifade eden Dikmen,  iftar programına katılım sağlayan tüm ilçe yönetici, bürokrat, daire amiri, basın kuruluşu temsilcilerine teşekkür etti.

İftar yemeğine Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç,  Terme Jandarma Komutanı Binbaşı Talip Sevim, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Ünye Çimento Genel Müdürü Deniz Arslan, Kastamonu Entegre Genel Müdürü Haluk Yıldız, Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Gürol Özcüre, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar,  Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, Ünye KALEMDER Başkanı Musa Özgür Kıroğlu, Kastamonu Entegre Samsun Tesisleri Fabrika Müdürü Ertekin Dikmen, Fabrika İnsan Kaynakları ve Mali İşler Yöneticisi Şenol Köksal, Kastamonu Entegre´nin Samsun ve Ordu Bayileri başta olmak üzere her iki ilçeden daire amirleri, bürokratlar, fabrika yönetimi ve çalışanları, sivil toplum kuruluşları ile basın temsilcileri katıldı.

Türkiye en büyüklerinden...

İstanbul merkezli olan Kastamonu Entegre’nin, Gebze Tesisi, Kastamonu MDF Tesisi, Kastamonu Yonga Levha Tesisi,  Balıkesir Tesisi, Adana, Samsun ve Tarsus Tesislerinin yanında yurtdışında Bosna Hersek Tesisi, Romanya Tesisi, Bulgaristan Tesisleri bulunuyor. İstanbul Sanayi Odasının 2016 Yılı rakamlarına göre Kastamonu Entegre Türkiye’nin 36. Büyük Şirketi konumunda. Kastamonu Entegrenin fabrikalarında, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kalitesiyle tercihte bir numara olan Yongapan, Yongalam, Teknolam, Artfloor, Doorskin, Floorpan gibi ürünler üretilmekte.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 336 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Aidiyet, ve, samimiyete, güç, katan, iftar...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler