HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
4 Kasım 2019 Pazartesi Saat: 14:41

Kent Konseyi'ne sınırsız destek!

Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ömer Aydın ve Yürütme Kurulu üyelerini kabul etti.
Kent Konseyi'ne sınırsız destek!

İstişarelerin yapıldığı toplantıda Başkan Güler, gündem değerlendirmesi yaparak Kent Konseyi’nin yapacağı tüm çalışmalarda Büyükşehrin imkânlarının sonuna kadar seferber edileceğini dile getirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ömer Aydın ve Yürütme Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

Kent Konseyinin daha aktif ve icracı bir konseye dönüştürülmesi gerektiğini ifade eden Başkan Güler, “Kendi göbeğimizi kendimiz kesmemiz lazım. Biz buraya iddialı bir şekilde geldik. Ordu’da bir fon oluşturmamız gerekiyor. Ordululuk ruhumuzla Ordu’yu ileriye götüreceğiz. Burada yeni bir düzen kuruyoruz. Ordu’yu bir numaralı bir şehir yapacağız. Bu şehir hem sanatkâr hem ılımlı bir şehir olacak. Projelerinizi gönlünüzü vererek yapmanızı istiyorum. Büyükşehrin tüm imkânlarını sizlere sunuyorum. Burada sizin için yok yok. Bir çıkış yaparak Ordu’muzu güzelleştirelim. Ufak ama önemli dokunuşlar ile çok şeyi değiştirebiliriz. Siz bizim için sadece fikri alınan, usulen dinlenen bir grup değilsiniz. Bu konseyi daha aktif ve icracı konseye dönüştürelim. Sadece kendiniz değil mensup olduğunuz, yakın hissettiğiniz gruplar ile burayı zenginleştirelim” şeklinde konuştu.

Çalışma gruplarımız oluşturuldu

Ordu Kent Konseyi Başkanı Ömer Aydın, “Engelli, sağlık, imar ve çevre, hukuk ve insan hakları, tarih ve tarihi eserleri koruma, ulaştırma ve çevre iller, dış ilişkiler ve gurbetçi Ordulular gibi çalışma gruplarımız oluşturuldu.Çalışma gruplarımız önerilerini ve projelerini hazırladılar. Çalışmalarımız şekil almak üzere” diye konuştu.

OBB

Bu haber toplam 334 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Kent, Konseyi'ne, sınırsız, destek!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler