HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
4 Haziran 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
8 Kasım 2019 Cuma Saat: 11:19

“Doğru şehirleşme için planlı ve kaliteli yapılar şart”

Dünya Şehircilik Günü dolayısıyla açıklama yapan Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı, “Doğru şehirleşme için planlı ve kaliteli yapılar şart”dedi.
“Doğru şehirleşme için planlı ve kaliteli yapılar şart”

Dünya Şehircilik Günü dolayısıyla açıklama yapan Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı, “Doğru şehirleşme için planlı ve kaliteli yapılar şart” dedi.

Şehirlerin geleceği, kimliğinin korunmasına bağlıdır ifadesini kullanan Teknikerler Birliği Ordu İl Temsilcisi Musa Kıranlı,”Geçmişinden kopuk bir mimariyle şekillenen, sosyal ve kültürel mirasını yitiren, yaşam kalitesini düşüren, insana ve çevreye karşı duyarsız olan bir şehirleşme kabul edilemez.Ünye'mizi, Fatsa’mızı, tüm ilçelerimizle birlikte Ordu’muzu zengin geçmişine ve şehrin kimliğine tarihine yakışan medeniyet çizgisine taşımalıyız.Ünye, Fatsa, Ordu ilimiz, modern, sosyalitesi yüksek, kısacası her yaşta İnsanların bütün fonksiyonlarını en iyi şekilde yapabileceği, herkes tarafından yaşayabilirim dediği bir kent olmalıdır. Ünye, Fatsa, Ordu artık herkesin yaşayalım dediği parmakla gösterilen bir kent olmayı her şeyi ile hak etmektedir.”dedi.

Şehirlerin kimliğine sahip çıkarak geleceğe aktarmak herkesin ortak hedefi olmalıdır

Meslektaşlarının Dünya Şehircilik Gününü kutlayan Kıranlı, “Mesleğin ve meslektaşlığın karşılık sevgi saygı ile değer kazanacağını ve birlikte yaşama paylaşma becerisi ile ilerleyeceğini düşüncesiyle; sizleri, tüm teknik insanları en kalbi duygularımla selamlıyor, Herkesin çağdaş konut ve düzenli bir ortamda yaşaması dileğiyle Dünya Şehircilik Günü'nüzü kutluyorum. Şehirlerin kimliğine sahip çıkarak geleceğe aktarmak herkesin ortak hedefi olmalıdır.Bugün; doğduğu doyduğu şehirde yaşayanların gelişmişlik düzeyinin göstergesi, tüm teknik adamların yaptığı tasarım ve uygulamalar ile yerel yönetimlerin çalışmalarının görüntüsünün sergilendiği gündür.”dedi. 

Bu haber toplam 326 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler