HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
20 Aralık 2019 Cuma Saat: 15:01

Daha fazlasını yapma gayretindeyiz

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, "Büyükşehir Belediyesi olarak üstümüze düşeni ve daha fazlasını yapmak için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
Daha fazlasını yapma gayretindeyiz

Tek amacının Orduluların yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, "Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi olarak üstümüze düşeni ve daha fazlasını yapmak için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Ordu Devlet Hastanesi ve esnaf ziyaretinde bulundu.

Daha fazlasını yapmak için çalışmalarımız devam edecek

Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Aralıksız çalışma tempomuzla birlikte kurumlarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda gün içerisinde Toprak Mahsulleri Ofisini, Ordu Devlet Hastanesini ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Toprak Mahsulleri Ofisinde nitelikli tarım alanında yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Hastanemizde başhekim ve doktorlarımızla bir araya gelerek sağlık alanında yapabileceğimiz çalışmaları ele aldık.Vatandaşlarımızın isteklerini dinleyip çözüm üretmek için görüş alışverişinde bulunduk. Tek amacımız Ordu’nun ve Ordulu hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi olarak üstümüze düşeni ve daha fazlasını yapmak için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

OBB

Bu haber toplam 266 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Daha, fazlasını, yapma, gayretindeyiz

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler