HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
7 Ekim 2021 Perşembe Saat: 08:30

İki bisiklet yolunun sadece Allah’ı bir!

Belediye Meclis üyesi Av. Kerim Ateş, Altınordu ilçesine yapılan bisiklet yolu ile Ünye bisiklet yolunun sadece Allah’larının bir olduğunu, başka hiçbir benzerliğinin olmadığını söyledi.
İki bisiklet yolunun sadece Allah’ı bir!

Av. Kerim Ateş, “Yapılan bisiklet yolu, Ordu Büyükşehir’in Ünye’ye nasıl baktığının göstergesidir. Bunu böyle hissediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ateş’e cevaben, Ünye’nin taleplerini Büyükşehir Belediye Başkanı ile paylaştığını belirterek “Büyükşehir Meclis üyesi olarak en az benim kadar sizde sorumlusunuz.” dedi.

Ünye Belediye Meclisinin Ekim Ayı toplantısında söz alan ve Altınordu ilçesine yapılan bisiklet yolu ile Ünye bisiklet yolunun sadece Allah’larının bir olduğunu söyleyen Saadet Partili Meclis Üyesi Av. Kerim Ateş, “Altınordu’ya yapılan bisiklet ve yürüyüş yolu ile Ünye’ye yapılanların sadece Allah’ları bir. Diğer hiçbir şeyleri bir birlerine benzemiyor. Altınordu’daki ile Ünye’deki yapılan aynı işte aynı kalite yok. Ünye’dekinin boyası yok, fonksiyonu yok. Oturma gurubu koydular, gördük nasıl olduğun... Altınordu’ya konulanlarla karşılaştıralım bakalım. Yapılan bisiklet yolu, Ordu Büyükşehir’in Ünye’ye nasıl baktığının göstergesidir. Bunu böyle hissediyorum.” dedi.

İnsanlar arasında sıkıntı yaşanacak

Kerim ateş şöyle devam etti; “Ünye’de sahil boyu yürüyüş yolu boyunca yol daraltılarak bisiklet yolu yapıldı. Burada büyük bir sorun ortaya çıktı. Bakın bu güzergahta insanlar arasında büyük sıkıntılar yaşanacak, dikkatinizi çekerim.” ifadelerinde bulundu.

Tavlı: Sizde en az benim kadar sorumlusunuz

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ateş’e cevaben, “Ünye’nin taleplerini elbette Büyükşehir Belediye Başkanımızla paylaşıyorum. Ama Büyükşehir Meclis üyesi olarak sizde en az benim kadar sorumlusunuz.” dedi.

Ateş ise, Ordu Büyükşehir Meclisinde yalnız kaldığını ifade ederek sesinin güçlü çıkamadığını söyledi. 

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 788 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : İki, bisiklet, yolunun, sadece, Allah’ı, bir!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler