HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
19 Kasım 2021 Cuma Saat: 08:30

Doktora şiddet değil çiçek…

Son zamanlarda sürekli gündeme gelen sağlıkçılara şiddet olaylarının ardından Çaybaşı ilçesinden yürekleri ısıtan örnek bir olay yaşandı.
Doktora şiddet değil çiçek…

İlçede görevli Uzm. Dr. Esmanur Akbulut’un buradaki görevinden ayrılacağını öğrenen Çaybaşılı vatandaşlar, Uzm. Dr. Akbulut’a ilçeleri adına çiçek vererek örnek bir davranış sergilediler.

Çaybaşılı vatandaşların bu hareketi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Uzm. Dr. Akbulut, duygu dolu anlar yaşadı.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen sağlık çalışanlarına şiddet olaylarının ardından, Çaybaşı’nda görevli uzman doktorun yakın zamanda tayin olacağını öğrenen vatandaşlar yürekleri ısıtan bir harekette bulunarak, örnek bir davranış sergilediler.

Çaybaşı ilçesinde görevli Aile Hekimi Uzm. Dr. Esmanur Akbulut’un buradaki görevinden ayrılacağını öğrenen Çaybaşılı vatandaşlar akşam nöbet tuttuğu Entegre Sağlık Merkezi’ne gelerek burada Uzm. Dr. Akbulut’a mahalle sakinleri ve ilçeleri adına çiçek verdiler.

Çaybaşılı vatandaşlar Uzm. Dr. Akbulut’tan çok memnun olduklarını, tüm hastalarla yakından ilgilendiğini, samimi ve içten bir kişiliğe sahip olduğunu ifade ederek Çaybaşı’ndan ayrılmamalarını istedi.

Çaybaşılı vatandaşların bu hareketi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Uzm. Dr. Akbulut, duygu dolu anlar yaşadı.

Göreve başladığı andan itibaren tüm çocukların ve ailelerin kalplerine dokunan aynı zamanda Çaybaşılıların gönünde adeta taht kuran Esmanur hekim, bu naif yaklaşımlarından dolayı tüm Çaybaşılılara teşekkür etti.

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 373 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Doktora, şiddet, değil, çiçek…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler