HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
5 Ocak 2022 Çarşamba Saat: 08:30

Hedef; Türkiye 1.liği…

İkizce’de 1 yıl önce Fahri Siyambaş öncülüğünde kurulan Türk Kızılay İkizce Temsilciliği, 2021 yılı performans değerlendirmesine göre 14 şube ve temsilcilik arasında birinci seçildi.
Hedef; Türkiye 1.liği…

İkizce’de 50 kişilik bir ekiple çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Türk Kızılay Temsilcisi Fahri Siyambaş, “Hayırseverlerden alıyoruz, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Bunu da aktif bir şekilde yapıyoruz.” dedi.

Yeni yıldaki hedeflerini açıklayan Siyambaş “2021 yılında Ordu birincisi olduk, 2022 yılında ise Türkiye birincisi olmayı hedefliyoruz. İhtiyaç sahiplerine, hastalara, engellilere, yüksek okulda tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İkizce’de 1 yıl önce Fahri Siyambaş öncülüğünde kurulan Türk Kızılay İkizce Temsilciliği Türk Kızılayı Ordu İl Başkanlığı tarafından yapılan 2021 yılı performans değerlendirmesine göre 14 şube ve temsilcilik arasında birinci seçildi.

Türk Kızılay İkizce Temsilcisi, Fahri Siyambaş gazetemize yaptığı açıklamada, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verip 2022 yılında Türkiye birincisi olmayı hedeflediklerini söyledi.

50 kişilik ekiple çalışıyorlar

İkizce’de 50 kişilik bir ekiple çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Siyambaş, “Ordu genelinde bulunan 14 şube ve temsilcilik içinde performans değerlendirilmesine göre yılın en çalışkan temsilcisi İkizce Temsilciliğimiz seçildi. Türk Kızılay İkizce Temsilciliği 1 yıl önce benim tarafımdan kurulmuş olup  yönetimimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve gönüllülerimizle toplamda 50 kişilik bir ekip ile birlikte faaliyetlerimizi yürütüyoruz.” dedi.

Hayırseverlerden alıyor, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz

Yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren Siyambaş, “Geçen bir yıllık süreçte ihtiyaç sahibi ailelerimize gittik. İhtiyaçlarını tespit ettik. İl dışında öğrencilerimizi araştırdık. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize yardım ettik. İkizce ilçemizdeki okullarımızda kırtasiye yardımımız oldu. Okullarımızda yerli malı haftası yaptık. Samsun ve Ordu merkeze gitmesi gereken ihtiyaç sahibi hastalarımız oluyor. Bunların yol masraflarını karşılıyoruz. Hastalarımızın yanlarına gidiyoruz. Hasta yatağı temin ediyoruz. Engelli ihtiyaç sahiplerine akülü araç verdik. Gücümüzün yettiği kadar ihtiyaç sahiplerimize destek olmaya çalışıyoruz. Hayırseverlerden alıyoruz, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Bunu da aktif bir şekilde yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

Hedefimiz Türkiye 1. liği…

Yeni yılda hedeflerinin Türkiye birincisi olmak olduğunu vurgulayan Siyambaş sözlerini şöyle bitirdi;  “2021 yılında Ordu birincisi olduk, 2022 yılında ise Türkiye birincisi olmayı hedefliyoruz. Biz bütün kurum, kuruluş, sivil toplum örgütü ve hayırseverlere ulaşıp ihtiyaç sahiplerimize, öğrencilerimize, İkizce’de yüksek okuldaki tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 348 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Hedef;, Türkiye, 1.liği…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler