HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
10 Ocak 2022 Pazartesi Saat: 18:12

“Bizim işimiz gücümüz esnaf…”

Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Harun Güdek 3. dönem için güven tazeledi.
“Bizim işimiz gücümüz esnaf…”

Harun Güdek, Genel Kurul’a katılarak oy kullanan üyelerin tamamının oyunu alarak yeni dönemi için tam destek sağladı.

Kongrede, işlerinin güçlerinin esnaf olduğuna işaret eden Güdek “Esnaf kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Onların ilgi ve alakaları bizim yükümüzü onların karşısında daha da ağırlaştırdı.” dedi.

Güdek’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor, “İsmail Kaşif Temizyürek, Özgür Şahin, Kenan Torunoğlu, Mustafa Çamyar, Ayhan Akbaş ve Ali Türk.”

Ünye’de 1961 yılından bu yana 61 yıldır faaliyet gösteren ve 993 üyesi bulunan Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası olağan Genel Kurul Toplantısı Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurulda Divan Başkanlığı’na Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Erdoğan Akyürek seçildi.

Plaket takdimi yapıldı

Denetim raporu, faaliyet raporu, gelir-gider hesap cetvelinin okunarak kabul edildiği kongrede,  Oda’nın açıldığı günden bu yana üyesi olan en eski esnaflara ve Ünye ve ülke ekonomisine, üretime ve istihdama katkı sunan bayan üyelere ayrıca Oda Başkanlığı görevini yürütürken geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Orhan Okuyan’ın, Oda’ya verdiği hizmetler ve katsısından dolayı oğlu Mustafa Kemal Okuyan’a plaket verildi.

Harun Güdek’le 3. dönem…

Ardından kapalı usul ile seçime geçilen kongrede tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Harun Güdek, 3. dönem için güven tazeledi.  

Güdek’in yönetimi şu isimlerden oluşuyor, “İsmail Kaşif Temizyürek, Özgür Şahin, Kenan Torunoğlu, Mustafa Çamyar, Ayhan Akbaş ve Ali Türk.”

Denetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor, “ İsmail Torunoğlu, Okay Çelik, Oğuzhan Felek.”

Ünye’de 994 üyesi bulunan Oda seçiminde 187 oy kullanıldı. Güdek kullanılan oyların tamamını alarak 3. dönem için güven tazeledi.

Yükümüz daha da ağırlaştı

Güdek yeniden seçilmesinin ardından açıklamasında, “Olağan Genel Kurulumuz büyük bir katılım ile gerçekleşti. Esnaf kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Onların ilgi ve alakaları bizim yükümüzü onların karşısında daha da ağırlaştırdı. Biz yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber aynı azim ve güçle esnaf kardeşlerimizin sorunlarının çözümü noktasında bu dönemde de aralıksız gayret edeceğiz. Seçimlerimizin Ünye’mize, Ünye esnafımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bizim işimiz, gücümüz esnaf. Esnafımızın ışığı sönmesin diye mücadele ediyoruz. Aynı azim ve hızla devam edeceğiz.” dedi.

 Ünye KENT Haber/Yücel ARSLANTEK


Bu haber toplam 163 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Bizim, işimiz, gücümüz, esnaf…”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler