HABER ARAMA
  • DOLAR5,9502
  • EURO6,6432
  • ALTIN245,2280
  • BIST 10094.239
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Nisan 2019 Perşembe
Fındık Fiyatı


14 TL-15 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
31 Ekim 2018 Çarşamba Saat: 19:02

Vali Yavuz: “Ünye KENT’e yürekten inanıyorum”

Medya Ajans Yayın Grubu gazetelerinden, sahipliğini Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk’ün yaptığı Ünye’nin tek günlük gazetesi olan Ünye Kent Gazetesi 11. yaşına girdi.
Vali Yavuz: “Ünye KENT’e  yürekten inanıyorum”

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ünye KENT Gazetesi’nin 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gönderdiği kutlama mesajında “Gazetenizin yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum.”diyerek tebrik etti. 

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı, Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk,  Ünye Kent Gazetesi’nin toplumun her kesimiyle bağdaşan, her görüşün kendine yer bulduğu bir gazete olduğunu ifade ederek, " Tüm okuyucularımıza, zengin yazar kadromuza ve Ünye Kent Gazetesi ailesine bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Ünye’de 31 Ekim 2008 tarihinde Gazeteci Ali Öztürk tarafından çıkarılarak günlük olarak yayın hayatına başlayan ve şu an Ünye’nin tek günlük gazetesi olan Ünye Kent, 10 yılı geride bırakarak, 11. yaşını kutluyor.

Ünye başta olmak üzere, Çaybaşı, Akkuş, İkizce hinterlandına ve Ordu geneline hitap ederek objektif ve tarafsız yayın politikasıyla geniş okuyucu kitlesine sahip olan Ünye Kent Gazetesi, yaptığı haberler, zengin yazar kadrosu, röportaj çeşitliliği, araştırmalar ve birçok çalışmayla adından da söz ettiriyor.

 Medya Ajans Yayın Grubu, günlük olarak yayımlanan Ünye Kent Gazetesi’nin yanı sıra, 57 yıldır yayın yapan Şirin Ünye Gazetesi ve 9 yıllık çıkarttığı kültür sanat dergisi Canik Dergisi’yle birlikte, www.unyekent.com haber portalıyla da hemşerilerine ve bölge halkına hizmet sunuyor. 

Ünye Kent Gazetesi, Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk, Onursal Genel Yayın Yönetmeni Musa Özgür Kıroğlu, Canik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Araştırmacı Yazar Yaşar Karaduman, Haber Müdürü Süleyman Demirel, İnternet Editörü Hakan Öztürk, Muhabir Yücel Arslanteke, Sayfa Editörü Ömer Güney, Baskı Operatörü Tarık Düzgün, 50’ye yakın köşe yazarı ve araştırma yazarının yanı sıra, 5 sarı basın kartı sahibi çalışanı ile yayın hayatına başladığı tarihte Ordu’nun ilk Gazetecilik bölümü mezunu personeliyle de dikkat çekiyor.

Tarafsız, objektif ve ilkeli gazetecilik anlayışıyla Ünye Kent Gazetesi bugün 3175. sayısıyla okuyucularıyla ara vermeden 10 yıldır kesintisiz buluşurken, 11. yaşına siz okuyucularıyla girmenin gururunu da yaşıyor. 

Diğer taraftan Ünye sevdasını 57 yıl önce Şirin Ünye Gazetesi’ne yazdığı yazı ve şiirlerle kaleme almaya başlayan, 10 yıldır da Ünye Kent Gazetesi okuyucularıyla buluşturan Araştırmacı, Şair ve Yazar Yüksel Şen’i 29 Ekim 2018 tarihinde kaybetmenin burukluğuyla da yeni yaşımıza girmiş bulunuyoruz.

-Vali Yavuz, Ünye Kent’in 11. yılını kutladı  -

Gazetemiz Ünye KENT’in 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla, Ordu Valisi Seddar Yavuz, kutlama mesajı göndererek kuruluş yıldönümümüzü kutladı.

Vali Yavuz, mesajında, kamu hizmetlerini sağlıklı ve doğru bir biçimde halka duyurmak, yapılan hizmetleri kamu adına denetlemek ve demokrasi kültürünü topluma yerleştirip kökleştirmek, yine basın – yayın kuruluşlarının sayesinde mümkün olabildiğini ifade etti.

Vali Yavuz, şu ifadelere yer verdi:

“Gazetenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde yapmakta olduğu faydalı ve başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, gazetenizin 11’inci yayın hayatına girmesi dolayısıyla gazetenize başarılı ve uzun bir yayın hayatı diler, şahsınız ve çalışanlarınızı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

- Büyükşehir’den Ünye KENT’e tebrik-

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ünye KENT Gazetesi’nin 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı göndererek, yayın kuruluşumuzu tebrik etti.

Başkan Tekintaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yayın hayatına başladığı tarihten bu yana yerel basınımızda seçkin bir kimliğe sahip olmuş ve ilimizin sesini halkımıza evrensel bir yayın çizgisi içerisinde başarıyla duyurmuş olan Ünye KENT Gazetesi’nin 11. yayın yıldönümünü içtenlikle kutlarım. Gazetenin bu günlere gelmesinde emeği bulunanları tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.”

- Kıranlı’dan ziyaret –

Türkiye Teknikerler Birliği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı, Ünye KENT Gazetesi’nin 11. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetemize yaptığı ziyarette, “Basın olarak derneğimize destekleriniz takdire şayan. Sesimiz, gözümüz, kulağımızsınız.” dedi.

Gazetemiz Ünye KENT’in Büyük Cami pasajında bulunan büromuzu ziyaret eden Musa Kıranlı, 11. yılımızı kutlayarak başarılar diledi.  

Ünye KENT Gazetesi’nin Ünye’de güzel çalışmaların altına imza attığını vurgulayan Kıranlı, şöyle konuştu:

Basın; teknikerler olarak tek dostumuz, gözümüz, kulağımız, sesimiz, bizi biz yapan bilgilendiren, kavgadan uzak, halkı ayrıştıran değil kavuşturan kucaklaştıran yerel gazetecilerimizdir.

31 Ekim 2008 Kuruluşundan bugüne halkımızın sesi olan, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan her türlü ortam ve şartlarda görevini yapan, kentin sorun ve sıkıntılarını gündeme getirerek kamuoyuna aktaran, ilimiz özellikle ilçemizdeki gelişmelere karşı gösterdiği duyarlılık ve gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışı ile Ordu-Ünye yerel medyamızda önemli bir yeri olmakla birlikte toplumun bilinçlenmesinde ve aydınlanmasında büyük bir paya sahip olan Ünye Kent  Gazetesi’nin ilkeli ve tarafsız bir anlayışla kamuoyunun gözü kulağı sesi olmaya devam edeceğine olan inancımla kuruluş yıldönümünüzü en içten duygularımla kutlarım.  Sizler her zaman bizlerin destekçisi oldunuz, bize varlığınızla güç verdiniz.  Ünye KENT Gazetesi’nin ve basın mensubu arkadaşlarımızın derneğimize destekleri takdire şayan.  Tek dostumuz yerel basın. Yerel basında bize verilen destekle bugün meslektaşlarımızın haklarını savunuyor ve arıyoruz. Bu anlamlı çalışmalarınız için sizlere teşekkür ediyor, nice yıllar diliyorum. Aynı sorunları konuşmayacağımız ve sorunlarımızın çözüm bulmuş nice haberlerde birlikte olmak dileğiyle.”

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı, Ünye Kent Gazetesi sahibi Ali Öztürk,  kamuoyunu doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla bilgilendirme noktasında ekip olarak meşakkatle çalıştıklarını söyledi. 

Ünye Kent Gazetesi’nin toplumun her kesimiyle bağdaşan, her görüşün kendine yer bulduğu bir gazete olduğunu ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

"Çağımızın en dinamik mesleklerinden biri olan ve zamanla yarışan basın sektöründe Ünye Kent Gazetesi 10 yıldır aralıksız bugünlere gelmiş, 11. yılında da yayın hayatını sürdürmektedir. İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlamak için gece gündüz tüm ekibimizle meşakkatle çalışıyor, gönül mesleği olan gazeteciliği ilk günkü heyecanımızla sürdürüyoruz. Doğru,  tarafsız ve ilkeli haber anlayışımızla doğru bilgiyi siz değerli okuyucularımıza ulaştırmak için verilen emek ve çaba, paylaşılan fikirler ve duygular ile mesai saatlerinin pek de söz konusu olmadığı bu meslekte kazanılan manevi zenginliğin, ne kadar çok insana ulaşılırsa o oranda arttığına inanıyorum. Tüm okuyucularımıza, zengin yazar kadromuza ve Ünye Kent Gazetesi ailesine bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür ediyorum.”

Ünye Kent Gazetesi’nin 11. yılı dolayısıyla gazetemiz bürosuna çiçek göndererek tebrik eden, sosyal medya ve mesaj yoluyla kutlayan, telefonla arayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.  

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler