HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
4 Haziran 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
8 Kasım 2019 Cuma Saat: 08:39

Hastanenin sürekli koşan ve gülen yüzleri...

ÜDH'nde İdari ve Mali İşler ve Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü ekibi, hastanenin sürekli koşan ve gülen yüzü olarak çalışmalarına devam ediyor.
Hastanenin sürekli koşan ve gülen yüzleri...

Ünye Devlet Hastanesi'nde sağlık hizmeti dışında diğer bütün hizmetlerin yerine getirilmesine önderlik eden İdari ve Mali İşler ve Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü ekibi, hastanenin sürekli koşan ve gülen yüzü olarak çalışmalarına devam ediyor.

ÜDH İdari ve Mali İşler Müdürü Barış Yılmaz, Sağlık Hizmetleri Müdürü Betül Şeker, Müdür Yardımcıları Hasan Kispet, Özer Kışla, Semiha Güven ve Hasan Karaca  önderliğindeki ekip, hastane hizmetlerinde azami memnuniyeti sağlamak için  gece gündüz hizmet veriyor.

Yoğun iş temposuna ve sürekli koşmalarına rağmen yüzlerinden gülümsemenin eksik olmadığı İdari ve Mali İşler ekibi sık sık hastaların ve hasta yakınlarının takdir ve duasını alıyor.

 

Ünye Devlet Hastanesi şehir hastanesi hacim ve görünümünde, beş yıldızlı otele benzetilen büyük bir kurum. Bu kurum, yıllarca sorunlarla anılan, yeterli sağlık hizmeti vermekten mahrum bir kurumken son aylarda yaşanan değişikliklerle dikkat çekmeye başladı.

Başhekim Güray Yılmaz'ın görevden el çektirilmesi sonrasında hastanenin yeni yönetiminin el attığı sorunlar bir bir çözülürken, hastanedeki doktor eksikliği de önemli ölçüde tamamlandı.

Hastanenin sürekli koşan ve gülen yüzleri...

Hastanede yaşanan en kötü günlerde ve şartlarda bile görevini yerine getirmede asla durmayan, duraksamayan görünmez kahramanlar, İdari ve Mali İşler Müdürlüğü ekibi, buranın sürekli koşan ve gülen yüzü olmayı sürdürüyor.

ÜDH İdari ve Mali İşler Müdürü Barış Yılmaz, Sağlık Hizmetleri Müdürü Betül Şeker, Müdür Yardımcıları Hasan Kispet, Özer Kışla, Semiha Güven ve Hasan Karaca  önderliğindeki, kurumda verilen sağlık hizmetinin en üst seviyede verilmesini sağlamak için gece gündüz demeden çalışıyor.

Ünye Devlet Hastanesi'ne özellikle dışarıdan gelenlerin dikkatini çeken hastane temizliği başta olmak üzere 15 alanda hizmet veren Hastane İdari ve Mali İşler ve Sağlık Hizmetleri  Müdürlüğü ekibi, hastaların ve hasta yakınlarının çok sevdiği ve takdir ettiği bir ekip olarak hizmetlerine devam ediyor.

Bizim işimiz sağlık hizmetlerine destek

Çalışmalarıyla gazetemizin de takdirini kazanan İdari ve Mali İşler  ve Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü ekibi, yaptıkları işe hastanede verilen sağlık hizmetinin en üst seviyede verilmesi ve maksimum memnuniyet sağlanması kapsamında destek sağlamak olarak baktıklarını belirterek; "Buradaki şartlar ne olursa olsun biz işimize odaklı olarak hizmeti sürdürürüz. Tabi çalışılan ortamın ve yaşanan atmosferin pozitif şartlar taşıması önemli. Şu anda bu şartlar ve atmosfer yaşanıyor, hastanemizde güzel hizmetler veriliyor." dediler.

Bu haber toplam 1.744 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Hastanenin, sürekli, koşan, ve, gülen, yüzleri...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler