HABER ARAMA
 • DOLAR5,6949
  % 0,16
 • EURO6,5969
  % 0,19
 • ALTIN224,4400
  % 0,07
 • BIST 10098.466,42
  % -0,17
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
 • Gayet Güzel
 • Kullanışlı
 • Beğenmedim
 • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
17 Ekim 2018 Çarşamba
Fındık Fiyatı


12.00TL
PUAN DURUMU

BAL LİGİ 4. GRUP PUAN DURUMU
NoTakımAAVP
01YOZGATSPOR 1959 FK12812
02ÜNYE 1957 SPOR8510
03LADİK BELEDİYESPOR659
041074 ÇANKIRI SPOR1146
05ALTINORDU BELEDİYESPOR5-26
06SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR835
07KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR725
08SİNOPSPOR924
09YENİ AMASYA SPOR204
10HAVZA BELEDİYESPOR3-24
11TURHALSPOR2-31
12ÇARŞAMBASPOR3-41
13SAFRANBOLU BELEDİYE SPOR2-180
14
NAMAZ VAKİTLERİ
8 Mayıs 2018 Salı Saat: 18:19

“Ünye bunu çoktan hak etmişti”

Ünye Belediyesi tarafından hazırlattırılan, ulusal ve sosyal medyada izlenme rekorları kıran Ünye Tanıtım Filmi ile ilgili olarak kamuoyu yankıları devam ediyor.
“Ünye bunu çoktan hak etmişti”

Ünye Kent Konseyi Başkanı Musa Özgür Kıroğlu, Ünye’nin böyle bir tanıtımı çoktan hak ettiğini belirterek, yapılan çalışmanın önemine dikkat çekti.

Ünye’nin tanıtım noktasında önemli bir yere geldiğini, yapılan çalışmanın amacına ulaştığını ifade eden Kıroğlu; “Ünye’nin güzelliklerini yıllardır kendi aramızda konuşup duruyorduk. Biz biliyorduk ama asıl bilmesi gerekenler bizim dışımızdakilerdi. Ünye Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz, yıllardır yapılması gerekeni yaptı, hazırlattığı tanıtım filmiyle Ünye’mizi her tarafa, bütün dünyaya tanıtmaya başladı” dedi.

Ünye Belediyesi tarafından başlatılan Ünye’nin tanıtım hamlesine yenisi eklendi.

Bir süredir fuarlarda, etkinliklerde, medya organlarında tanıtılan Ünye’de tanıtım için büyük bir adım daha atıldı. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın girişimleri sonucunda Ünye Tanıtım Filmi hazırlattırıldı.

Yapılan tanıtım filmi ulusal medya temsilcilerinin de katılımıyla düzenlenen gala sonrası ulusal medyada gösterime girdi. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarında gösterime giren Ünye Tanıtım filmine yurt içi ve yurt dışından olumlu tepkiler gelmeye başladı.

Ünye Kent Konseyi Başkanı Musa Özgür Kıroğlu, gazetemize özel yaptığı açıklamada, Ünye Tanıtım Filmi sonrası oluşan tepki ve yankılara bakıldığında filmin ilçe turizmi için büyük bir umut oluşturduğunu ve bu alanda çok önemli bir kapı açıldığını söyledi. 

- “Güzelliklerimizi hep bir birimize anlatıp duruyorduk” -

Kıroğlu, Ünye’nin geçmişinin derin ve güçlü tarihi kapsadığını vurguladığı açıklamasında, “Bu alandaki miras ve değerleri; kültürü ve bu alandaki miras ve değerleri; doğal güzellikleri; bilinen ve bilinmeyenleriyle adeta saklı bir hazine, tanınmayı, tanıtılmayı bekleyen saklı bir cennettir.”dedi.

Ünyelilerin bu değerlerin farkında olduğunu, ancak bu değerlerin dışarıya açılması ve anlatılması gerektiğini ifade eden Kıroğlu, “Bu değerleri sürekli bir birimize anlatmaktan öte pek bir şey yapabildiğimiz yoktu. Turizm diyoruz, Ünye’ye yerli yabancı turist gelsin istiyoruz. Peki nasıl olacak da Ünye’ye turist gelecek? Ünye turizm pastasından hak ettiği payı nasıl alacak? Oturup kalkıp Ünye’yi birbirimize anlatarak mı? Halbuki asıl yapılması gereken Ünye’yi bizim dışımızdakilere anlatmak; herkese, tüm dünyaya Ünye’yi tanıtmaktı. Şimdi bu önemli eksiklik tamamlanmış oldu.” dedi.

- “Ünye bunu çoktan hak etmişti” -

Ünye Belediyesi’nin Ünye’nin tanıtımı için büyük bir atağa geçtiğini vurgulayan Ünye Kent Konseyi Başkanı Musa Özgür Kıroğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Ünye Belediyesi bu dönemde Belediye Başkanı Sn. Ahmet Çamyar’ın girişimleriyle konuyla ilgili olarak yaklaşık 3 yıldan bu yana Ünye’yi turizme hazırlamak ve her yönüyle tanıtmak üzere yoğun bir çalışma başlattı. Gerek fuarlara katılarak gerek çeşitli tanıtım etkinlikleri düzenleyerek, gerekse medya vasıtasıyla Ünye’yi herkese bütün dünyaya tanıtmak üzere adeta bir seferberlik ilan edildi. Bütün bu çalışmaları taçlandıran çok daha etkili çok daha ses getirecek olan son çalışma ise Ünye Tanıtım filmi oldu. Şu anda ulusal kanallarda Türkiye’nin her tarafı bütün dünya, turizmle ilgili kurum, kuruluş herkes Ünye’yi izliyor. Nitekim her birimizi Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden tanıdıklarımız telefonla arıyor, heyecan dolu sözlerle yaşadıkları duyguları anlatıyorlar. Oralarda Ünyeli olmayan, ancak kendilerini Ünyeli olarak tanıyan arkadaş ve dostlarının “Ünye ne kadar güzel bir yermiş, mutlaka görmek gerek” gibi ifadelerde bulunduklarını belirtiyorlar. Anlaşılan o ki Ünye, tanıtım noktasında önemli bir yere geldi, yapılan çalışmalarda maksada ulaşıldı. Ünye aslında bunu çoktan hak etmişti ama bunun görülmesi ancak son 3 senedir mümkün oldu. Bu çalışmaları, Ünye’nin hak ettiği bu tanınmayı sağladıkları, Ünye’yi her tarafa bütün dünyaya taşıma noktasındaki çalışmaları ve gayretleri kapsamında Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Çamyar başta olmak üzere tüm ekibini tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz. Ünye Belediyesi yıllardır yapılması gerekeni yaptı, hazırlattığı tanıtım filmiyle Ünye’mizi her tarafa, bütün dünyaya tanıtmaya başladı.”

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 897 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Ünye, bunu, hak, etti”

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
BILGIN HASDEMIR 13.05.2018 22:01
Sayın Kıroğlu, Büyük ses getiren Ünye reklam filmini kimin hazırladığını da belirtmeniz gerekirdi.

Son Haberler