HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
22 Ekim 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim
21 Şubat 2019 Perşembe Saat: 19:28

SGK da tamam!

Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, Ünye Devlet Hastanesi yanına yapılacak olan SGK hizmet binası sorununun çözüldüğünü ifade ederek, yerle ilgili imar tadilatının yapıldığını ve sorun kalmadığını söyledi.
SGK da tamam!

Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, Ünye’de yapılması planlanan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeriyle ilgili sorunun çözüldüğünü belirtti.

-“Üç büyük konu Ünye’de hallolmuş oldu”-

SGK binasının önünde duran sorunların halledildiğini ifade eden Sezgül, “Fakülte ve OSB’den sonra bir diğer konumuzda Ünye SGK yeri meselesiydi. Bina yıllardır yer sorunu nedeniyle yapılamadı. Meclisimizi olağanüstü toplantıya çağırdık. Buraya bir yol aksı vermek suretiyle imarda bir tadilat yaptık. Komisyonumuzda toplanıp bu kararı aldı. Mart ayı başında yapacağımız meclis toplantısında da görüşüp karara bağlayacağız. Bu artık netleşmiş oldu. SGK binasının yapılması için önünü açmış olduk. Bu şekilde üç ana büyük konu Ünye’de hallolmuş oldu. Kısa süre içerisinde bunları halletmeyi Allah bize nasip etti. Biz bu konularda yardım eden herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Ünye’ye hizmet etmek bizlere mutluluk veriyor. Bu kararlar alınıp hallolduğunda çok mutlu oluyoruz.” dedi. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 1.870 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : SGK, da, tamam!

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Uzm. dr. Ali COŞKUN 22.02.2019 09:13
Sayın Belediye başkan Vekilimiz Yaşar abimizin vediği müjde çok güzel ama keşke burası SGK binası değil de Hastane ek binası olsaydı. Ünyenin dolayısıyla Bölgemizin en büyük sorunu : Yoğun bakım yatak kapasitesinin az olması Ünyeye bile yetememesidir. Keşke bu konularda hekimlerin de fikri alınabilseydi. Buraya ihtiyaç kesinlikle : Mevcut hastane ile bağlantısı olan, kapalı geçişi olan bir yoğun bakım binası için girişimlerde bulunabilseydik, ya da sağlık turizmi için bir yeni oluşum planlayabilseydik daha yararlı olurdu. Hastalar yoğun bakım yatağı olmadığı için başka yerlere sevk edilmezler, Ünye bu konuda önder merkezlerden biri olurdu diye düşünüyorum. İnşaallah bu konuda daha geç olmamıştır. Ünyenin SGK binası heryerde hizmet verir ama hastası oraya buraya yoğun bakım yatağı yetmediği için yani yatak olmadığı için sevk edilmemeli, bu hizmet daha önemli olmalı diye düşünüyorum. Her türlü planlamanın o kurumdaki üst düzey çalışanların da (örneğin hastane doktorları ) görüşleri al

Son Haberler