HABER ARAMA
  • DOLAR5,8201
  • EURO6,5491
  • ALTIN238,4418
  • BIST 10096.886
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
19 Nisan 2019 Cuma
Fındık Fiyatı


17,00 TL - 18.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
1 Şubat 2019 Cuma Saat: 08:46

YAŞAR KARADUMAN / Ufolar Ünye’den Geçtiler mi?

Ufolar yıllardır yazılmış fakat ne oldukları bugüne kadar tam kanıtlanamamış bir sürü meraklısı, uğraşanı, yayınları, gazete dergi ve onlarca internet siteleri ile her zaman gündemi işgal etmişlerdir.
YAŞAR KARADUMAN / Ufolar Ünye’den Geçtiler mi?

 Ufo

Unidentified Flying Objects

Uçan Tanınmayan Objeler

Ünye’de de konuya ilgi duyan araştıran gözlemleyen ve ufoların Ünye’den geçtiklerini söyleyen insanlar vardır. Biz bu yazımızda bu kişileri gözlemlerini, gördüklerini sizlere aktarmaya çalışacağız..

Bu meraklı insanlar yaptıkları gözlemlerde Ufoların Ünye’ye de geldiklerini Ünye’den geçtiklerini ve hatta fotoğraflarını çektiklerini söylemişlerdir. Konuya uzun yıllardır ilgi duyan ve bu konudaki yayın internet siteleri ve tv leri takip ederek bilgilerini devamlı güncel tutan bu meraklı insanların anlattıklarına geçmeden önce Ufo nedir  kısaca bakalaım.

Asil Turk - Uzaylılar Neden Kaçırıyor?Tanımlanamayan Uçan Nesne, ya da kısa adıyla UFO ("Unidentified Flying Object") kimliği tanımlanamayan fakat birçok kişi tarafından gözlemlenen, kamera, fotoğraf makinesi, radar vb. gibi cihazlarla kaydedilen  cisimlere verilen addır. Bunları inceleyen kişilere”Ufolog” denir

 

Bizi neden ziyaret ediyorlar?

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Hakan Akdoğan ufoların ve başka dünyalardan  gelerek bilimsel amaçlı araştırma yaptıklarını söylemiştir.… Biz nasıl uzayı merak ediyorsak onlar da bizi merak ediyorlar demişrir.

UFO'LAR GERÇEKTEN VAR MI?
Ülkelerin bilgileri sakladığını söyleyen Akdoğan UFO vakalarında ele geçen ölü varlıkların olduğunu iddia etmiştir…

Bunun en büyük örneği de 1947'de Roswell'de yaşanmış bir olaydır.

Amerika'daki Roswell kasabasında bir askeri üssün yakınlarına düşen UFO'yu önce bir çiftçi bulur. Enkaz kordon altına alınır. Askeri üssün albayı 'Askeri üs bir UFO ele geçirdi' diye bir basın bülteni geçer. Olay ertesi gün gazetelere manşet olur. Daha sonra üst düzey bir yetkili   'bu bir meteoroloji balonuymuş der ve olay örtbas edilir. Ancak bölgeyi görmüş üç yüze yakın tanık var. Oraya  bir UFO düşmüştür. 3'ü ölüUzaylılar Neden Kaçırıyor? biri yaralı. 4 uzay dışı yaratık ele geçmiştir. ”

UFOLARIN ORTAK ÖZELLİKLERİ
“Gece gözlemlerinde UFOların karakteristik özellikleri çok ışıklı ve çok hızlı olmaları. Bir anda 90 derece dönüyorlar ve bir anda 500 fitten aşağı iniyorlar ki bu insanlar için ölümcüldür.”Yakın gözlem raporlarına göre 70 80 değişik UFO formu tespit edilmiştir bu yıldızlar arası yolculuk yapabilme düzeyine gelmiş birden fazla uygarlık olduğu anlamına gelir.

 

NEREDEN GELİYORLAR?
Dünya dışı varlıklarla temas kuran şahıslardan ve de yakın gözlem raporlarından edinilen bilgilere göre gezegenimizi en çok ziyaret eden varlıklardan bazıları  şunlardır:
PLEİADESLİLER ,SİRİUSLULAR ,ORİONLULAR ,ZETA-RETİCULİLER
ARCTURUSLULAR ,ANDROMEDALILAR ,SANTORLAR VEGALAR NORDİKLER


Pleiadesliler
Pleiadesliler, Dünyamızdan 400 ışık yılı uzaklıkta bulunan Erra gezegeninden gelmektedirler. Bu varlıklar, fiziksel görünüş itibariyle insan ırkına benzemektedirler. Genelde sarışın olmakla beraber, bazıları koyu renk saçlıdır. Gözleri genelde açık mavi ya da açık kahverengidir. Pleiadesliler insanlarla en çok ve sık temas kuran varlık tipidir.

Siriuslular
Dünyamızdan 8 ışık yılı uzaklıkta bulunan ve köpek yıldızı olarak da bilinen Sirius, ileri bilince açılan boyutlar arası bir kapı niteliğindedir. Siriuslular teknolojik ve spiritüel açıdan bizden oldukça ileridir.  Pleiadesliler’e göre daha koyu renkte bir tene sahiptirler.  Çarpıcı bir göz yapısına sahiptirler; gözleri büyüktür.
Siriusluların  daha çok böcek ve sürüngenleri andırırlar.

Orionlular
Orionlu varlıkların yaklaşık çoğu insan benzeri bir görünüme sahiptir. Orionluların en belirgin özelliği gözlerinin benzersizliğidir. Oldukça keskin mavi gözlere sahip Orionlu varlıklarla temasa geçmiş pek çok insan bulunmaktadır. İnsan benzeri Orionlular açık kahverengi tene sahiptir.  

Andromedalılar
Spiritüel varlıklar olan Andromedalılar, Andromeda galaksisinden gelen çok eski, meleğimsi bir ırktır. Bu varlıklar, Pleiadeslilerin ve tüm insan evriminin liderleridir. Aynı zamanda tamamen farklı bir evrim kolu olan ve hem suda hem de karada yaşayabilen Cygnusian ırklarını da yönetmektedirler.
Vegalar
Vegalar, Dünya’dan yaklaşık 26 ışık yılı uzaklıkta bulunan Lyra takım yıldızındaki en parlak yıldız olan Vega’dan gelmektedirler. Bu varlıklar 1.80- 2.10 cm boylarındırlar.  Vegaların temel saç renkleri siyahtır. Vegalar insan benzeri varlıklardır. Oldukça çarpıcı gözleri vardır,  Derilerinde ve kanlarında bulunan bakır, vücutlarına yeşil bir renk vermektedir.

Kaynak: http://ufolar.tipeez.com/Zone/16536/Article.aspx

 

Ünye’den de  geçiyorlar..

Ve daha birçok başka dünyalardan dünyamıza geldikleri iddia edilen ufalar zaman zaman Ünye’de de görülmüş ve gözlemlenmiştir. Ünye’de bu  konuya ilgi duyan ve gözlemleyen birkaç kişiden biri olan Sancar Bayraktar ufolar konusunda  bize şu bilgileri vermiştir.

“Çok uzun zamandır konu ile profesyonel denecek derece de ilgilenirim.. Bu konuda dergi, yayın,  televizyon kanalı ve internet sitelerini devamlı izlerim. Buradan edindiğim bilgiler ışığında evrende yalnız olmadığımıza dünya dışında canlı bulunan birçok dünyalar olduğuna inandım. Bizden çok ileri teknolojilere sahip bu uygarlıklardan doğal olarak dünyamıza ziyaretler yapılmaktadır. Biz nasıl ki başka dünyalara gitmek için çaba gösteriyorsak onlar da araştırmak ve gözlemlemek için dünyamıza geliyorlar.

Biz Ünye’de birkaç arkadaş aramızda devamlı iletişim halindeyiz. Ünye’de ufo gözlemleri yapıyoruz.. Bu gözlemlerimizde, ufoların zaman zaman Ünye’den de geçtiklerini tesbit ettik, gözlemledik ve hatta fotoğraflarını çektik. Geçtiğimiz yaz peş peşe defalarca geçtiler, hatta gördük.

 

Kiraztepe’ye İndiler mi?

Bir defasında üç tane peş peşe kümbet tepesinin arkasından çıkarak çok süratli ve parlak bir ışık saçarak Yalıkahvesinde üzerimizden geçtiler. Yine bir başka arkadaş Çakırtepe üzerinden otobüs büyüklüğünde bir cismin ışık saçarak geçtiğini telefonla haber verdi ben dışarı çıktığımda geçmişti. Arkadaş, çok alçaktan geçen bu objenin sesini bile duyduğunu söyledi .

Yine bir akşam fener açıklarında üç tane obje peş peşe yeşil ve çok parlak ışıklar saçarak geçtiler ve saniyeler içinde Kümbet tepesinin üzerinde kayboldular… Bunun gibi daha onlarca olay gözlemledik.

Ufoları gözlemleyen  bu cisimleri gören daha başkaları da çok çeşitli bilgiler verdiler. Tüm bunları toparlarsak, sabah namazına kalkan biri çok parlak ışık saçan bir obje gördüğünü rüzgar gibi bir ses çıkararak Kiraztepe’ye indiğini sandığını söylemiştir.  

Bir akşam Aynikola da adanın üzerinde bulunan iki kişi denizden çok süratli parlak bir cismin geldiğini ve Çakırtepe de kaybolduğunu söylemiştir. 

Ünye’deki gözlemciler, her ne kadar çok açık seçik bir ufo veya uzaylı görmedik fakat Ünye’den de geçtiklerine eminiz, belki bir gün inerlerde sohbet ederiz demişlerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Bu haber toplam 411 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : YAŞAR, KARADUMAN, /, Ufolar, Ünye’den, Geçtiler, mi?

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler