HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
17 Mayıs 2021 Pazartesi Saat: 10:23

GAZZE’DE SOYKIRIM VAR! SİYONİST, SOYKIRIMCI İSRAİL’İN TASMASINI ÇEKİN!

İKSAN ABİ'NİN YERİ/ Mizahçı Karikatürist: İhsan KOCAGÖZ /Mizah Editörü: İsmail CANBULAT
GAZZE’DE SOYKIRIM VAR! SİYONİST, SOYKIRIMCI İSRAİL’İN TASMASINI ÇEKİN!

Dünyanın bir “Yahudi sorunu” var: “Siyonist” azgınlığı!

İsrail'in; İnsanlığın ortak kuruluşlarının, temel insan haklarının, uluslararası hukuk ve tüm insanî değerlerin kararlarına aykırı olan vahşi eylemleri derhal durdurulmalıdır!

GERÇEK YAHUDİLERİN BİLE KABUL ETMEDİĞİ; KANUN, HUKUK VE İNSANLIK TANIMAZ TERÖRİST VE “SİYONİST” DEVLET İSRAİL’İN; KUDÜS, MESCİD-İ AKSA, GAZZE VE FİLİSTİNLİLERE YÖNELİK SALDIRILARINI

“İKSAN ABİNİN YERİ MİZAH VE KÜLTÜR SAYFASI” EKİBİ OLARAK LANETLİYOR, BU SOYKIRIMA VE MESCİD-İ AKSA’YI YIKMA PLANINA SES ÇIKARMAYAN HERKESİ KINIYORUZ!

GÜYA DEMOKRAT, İNSANCIL DÜNYA SESSİZ!

AMA BİZ “KONUŞANLARLA” BERABER OLMAYA, SANATIMIZLA, SÖZÜMÜZLE HAYKIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

KUDURUK VE KORKAK DEVLET İSRAİL, HER ZAMAN, HER RAMAZANDA BUNU YAPIYOR!

ÇÜNKÜ MÜSLÜMAN’A ZULMÜ, TAHRİF EDİLMİŞ DİNİNDE “BÜYÜK SEVAP OLARAK” GÖRÜYOR, ALLAH’A İFTİRA ATIYOR!

2021 Ramazan’ında da kadir Gecemizden bir gün önce Mescid-i Aksa’da huzurla namaz kılmakta olan masum insanlara, çocuk-kadın demeden vahşice saldırdı! Bir gün sonraki Kadri Gecesi’ni zehir etti! Öldürdü, yaraladı, yaktı, yıktı! Müslümanlar buna haklı bir isyan gösterip karşılık verince de, orantısız bir güçle HAVADAN, KARADAN, DENİZDEN, ZATEN YILLARDIR AMBARGO VE KUŞATMA ALTINDA OLAN ZAVALLI GAZZE’Yİ BOMBALADI… EVLERİ YIKTI… ÇOCUKLARI KATLETTİ!


 

NOAM CHOMSKY’DEN FİLİSTİN YAKARIŞI!

"Suyuma el koy,

zeytin ağaçlarımı yak,

evimi yık,

işimi elimden al,

toprağımı çal,

babamı hapse at,

annemi öldür,

ülkemi bombala,

hepimizi aç bırak,

hepimizi aşağıla,

ama yine de ben suçlu olayım,

neden mi:

Çünkü bir roketle karşılık verdim."

(Yahudi anne-babanın çocuğu olarak dünyaya gelen ABD’li filozof Noam Chomsky; İsrail'in Filistin topraklarını işgalini ve Siyonizm’i sert bir dille eleştiren insaflı, vicdanlı ve “insan” yazarlardan biri.)

 

“KUDÜS’TEN BİZE NE?” DİYENLER...

KUDÜS, MESCİD-İ AKSA; “ARABIN MESELESİ” DEĞİL, TAM BİR TÜRK MESELESİ, İSLAM MESELESİDİR! SOYKIRIMCI İSRAİL DE BİR İNSANLIK MESELESİDİR!

Neden sadece Müslümanlar değil de “tüm insanlık” diyen olursa; üzerinde yaşadığımız arzda, huzur ya hepimize ulaşacak, ya da virüs örneğinde olduğu gibi, huzursuzluk hepimizi tehdit edecek dostlar!

 

*******************************

 

MESCİD-İ AKSA NERESİDİR, NEDİR?

MESCİD-İ AKSA; ÜSTÜNDE KUBBESİ MİNARESİ OLAN BİR CAMİ GİBİ KAPALI BİR ALAN DEĞİLDİR.

Mescid-i Aksa; etrafı Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan surlarla çevrili 144 bin metrekarelik alanın tamamının adıdır!

İŞTE O BÜYÜK ALANDA, PEYGAMBER EFENDİMİZ, MİRAC’A YÜKSELMEDEN ÖNCE, 124.000 PEYGAMBERE İMAM OLMUŞ NAMAZ KILDIRMIŞTIR…

Burada; Mescid-i Aksa Külliyesi içinde Kubbet-üs Sahra (Altın Kubbeli Mescid), Kıble Mescidi (Kurşun – Siyah Kubbeli Mescid), Mervan Mescidi, Burak Mescidi gibi içinde namaz kılınan farklı mescidler vardır.

BU BÜYÜK ALANIN İÇERİSİNDEKİ 200’E YAKIN ESERİN %90’INI BİZ YAPTIK! BÜYÜK SELÇUKLU, MEMLÜK TÜRK DEVLETİ VE OSMANLI YAPTI…

MESCİD-İ AKSA BU YÜZDEN TÜRKLERİN, İNSANLIĞIN, İSLAM’IN, HRİSTİYANLIĞIN, YAHUDİLİĞİN ORTAK VE KUTSAL MİRASIDIR… SİYONİST VE SOYKIRIMCI TERÖRİST DEVLET İSRAİL’İN MALI DEĞİLDİR!

Yahudilerin sonradan “Ağlama Duvarı” diye adlandırdıkları ve maalesef Müslümanlara da öyle kabul ettirdikleri yer ise; PEYGAMBERİMİZİN MİRAC GECESİ BİNEĞİ BURAK’I BAĞLADIĞI “BURAK DUVARI”DIR.

MESCİD-İ AKSA PEYGAMBER EFENDİMİZİN MİRAC’A YÜKSELDİĞİ YERDİR… AKSA, MÜSLÜMANLARINDIR…

TÜRKİYE ONLARCA ÜLKEYLE GÖRÜŞEREK; İSRAİL’İN FİLİSTİN’E YÖNELİK VAHŞİ SALDIRILARI KARŞISINDA ULUSLARARASI CAMİANIN SESSİZ KALMAMASI İÇİN, “İLGİLİ TÜM PLATFORMLARDA SÜRDÜRDÜĞÜ ÇALIŞMALARDA” BİRLİKTE HAREKET ETMENİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU İFADE EDİYOR. İSRAİL’E GEREKEN DERSİN VERİLMESİ AMACIYLA ULUSLARARASI ALANDA BİR TEK TÜRKİYEMİZ, HÜKÜMETİMİZ ÇIRPINIYOR!

Çünkü Mukaddes şehir Kudüs’ün onurunu, şerefini, izzetini, haysiyetini korumak her bir Müslümanın boynunun borcudur!

*******************************

VATANSIZ, KÖKSÜZ CAHİLLER SUSKUN!

1915 olayları hakkındaki olumsuz-suçlayıcı fikirleri kayıtsız şartsız destekleyen güruhun çoğunluğunun gözümüzün önündeki orantısız İsrail saldırısıyla, SİVİL, ÇOCUK KATLİAMIYLA, FİLİSTİN SOYKIRIMI’yla ilgili tek bir laf dahi etmeyişlerini, edenlerin de İsrail’in ismini zikretmemesi şaşırtıcı değil… Bizimkiler de, Dünya da sessiz!

Çünkü; “O âlemlerde” 1915’e “soykırım” demenin havası hatta faydası, İsrail’i kınamanın ise büyük cezası ve linci var!

ALLAH KİMSEYİ “VATANSIZ, KÖKSÜZ CAHİLLERDEN” EYLEMESİN!

*******************************

SİYONİST VE TERÖRİST DEVLET İSRAİL’İN AMACI; KUDÜS'ÜN SON MÜSLÜMAN MAHALLESİ ŞEYH CERRAH DAKİ FİLİSTİNLİLERİN EVLERİNE EL KOYMAK VE “KUDÜS’TE MÜSLÜMAN YOK! BURASI BİR YAHUDİ ŞEHRİ!” DİYEREK,

MESCİD-İ AKSA’YI YIKMAK VE O 144 DÖNÜMLÜK KUTSAL MEKANIN TAMAMINA “SÜLEYMAN TAPINAĞINI” İNŞA EDİP, TÜKİYE TOPRAKLARINI DA İÇİNE ALAN BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ PROJESİNDE EN ÖNEMLİ ADIMI ATMAKTIR!

(Bu linkte de meselenin gerçek yüzü tamamen ifşaa edilmekte: https://www.youtube.com/watch?v=A0ZPHeJW-18)

 

PEKİ, GÜZEL İNSANLAR! BİZ HÂLÂ UYUYACAK MIYIZ?..

 

 

“GEÇMİŞ BAYRAM” TEPRİKİSİ!


Bu haber toplam 721 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler