HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
31 Mart 2020 Salı
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
28 Şubat 2020 Cuma Saat: 15:40

“Üniversiteler ülkelerin refahına katkı yapar”

ODÜ Rektörü Ali Akdoğan Üniversitelerin görevinin çağdaş bir eğitim öğretim yürütmek, nitelikli insan yetiştirmek ve bilimsel araştırmalar yapmak olduğuna işaret etti.
“Üniversiteler ülkelerin refahına katkı yapar”

Üniversitelerin görevinin çağdaş bir eğitim öğretim yürütmek, nitelikli insan yetiştirmek ve bilimsel araştırmalar yapmak olduğuna işaret eden ODÜ Rektörü Ali Akdoğan, “Aynı zamanda ülkelerin gelişmesine ve refah düzeyinin artırılmasına katkı sağlayan kurumlardır” dedi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Fen Edebiyat Fakültesi 2019-2020 Akademik Kurul Toplantısı’na katıldı.

Fakültede gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Öznur Ergen Akçin akademik ve fiziki yapılanma, bilimsel araştırma ve projeler gibi birçok konuda sunum gerçekleştirdi.

Rektör Akdoğan yaptığı konuşmasında, “Görevi çağdaş bir eğitim öğretim yürütmek, nitelikli insan yetiştirmek ve bilimsel araştırmalar yapmak olan üniversiteler aynı zamanda ülkelerin gelişmesine ve refah düzeyinin artırılmasına katkı sağlayan kurumlardır. Bu amaçların gerçekleşmesinde tüm eğitim birimlerimiz önemli sorumluluklar üstlenmektedir. Temel bilimlerin öğretildiği ve bilim üretilen merkezler olmaları nedeniyle üniversite içindeki yeri ve katkısı büyük olan Fen Edebiyat Fakültemiz de sadece bilimsel çalışmalarıyla değil aynı zamanda eğitim faaliyetleriyle de topluma değerli katkılarda bulunmaktadır. Bu düşüncelerle, gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarından dolayı başta Fen Edebiyat Fakültesi yönetimi olmak üzere tüm akademik ve idari personeline teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bu haber toplam 69 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler