HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
17 Şubat 2021 Çarşamba Saat: 18:18

Türk Eğitim Sen’den eğitime tablet desteği

Türk Eğitim-Sen Ünye Şubesi Covid-19 pandemisinden dolayı uzaktan eğitimin devam ettiği bu süreçte ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet desteğinde bulundu.
Türk Eğitim Sen’den eğitime tablet desteği

Türk Eğitim-Sen Ünye Şube Başkanı Dursun Eyipınar ve yönetim kurulu üyeleri, Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü makamında ziyaret ederek, uzaktan eğitimin devam ettiği pandemi sürecinde tableti olmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere  destek olmak için aldıkları tabletleri teslim etti.

Şube Başkanı Dursun Eyipınar öncülüğünde başlatılan, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerin destekleri ile alınan tabletler Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecek. 

Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Eğitime ve ihtiyaç sahibi öğrencilere verdikleri desteklerden dolayı Türk Eğitim-Sen Ünye Başkanı Dursun Eyipınar, yönetimi ve üyelerine teşekkür etti.

Desteklerimiz devam edecek

Türk Eğitim-Sen Ünye Şube Başkanı Dursun Eyipınar, “Bilindiği gibi pandemi sürecinde olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Yaşadığımız olaylar hepimizin hayatını bir şekilde etkiliyor ancak en fazla eğitim çağında olan çocuklarımızın olumsuz yönde etkilendiğini hep birlikte görüyoruz. Uzaktan eğitim görmesi gereken ancak türlü imkansızlıklar nedeni ile gerek tabletlerinin olmaması gerekse çeşitli sorunlardan dolayı ihtiyaçları olan eğitime ulaşamayan çocuklarımıza katkı sağlamak amacı ile Türk Eğitim-Sen Ünye Şubesi olarak temin ettiğimiz tabletleri Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik. Türk Eğitim-Sen olarak üyelerimizle birlikte öğrencilerimizin, çocuklarımızın yanında olmaya, eğitime destek vermeyi sürdüreceğiz.” dedi.

 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 1.066 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Türk, Eğitim, Sen’den, eğitime, tablet, desteği

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler