HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
8 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 12:17

Öğretmenlere büyük görev düşüyor

Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, eğitim öğretim sürecinde pandeminin önlenmesindeki en büyük görevin öğretmenlere düştüğünü belirterek, “Öğretmenlerimizin konuya sahip çıkacaklarından eminim.” dedi.
Öğretmenlere büyük görev düşüyor

Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, 2021-2020 eğitim öğretim döneminin açılmasıyla birlikte Covid-9 (koronavirüs) ile mücadelede eğitim camiasında öğretmenlere önemli sorumluluk düştüğünü söyledi.

Dr. Coşkun, yeni başlayan eğitim öğretim yılında eğer pandemi başarılı bir şekilde önlenebilirse ve bu yükselme hızı yavaşlatılabilirse bunda en büyük pay sahibinin her türlü fedakarlığı yaparak çalışan öğretmenler olacağını ifade etti. 

Öğretmenlerimizin konuya sahip çıkacaklarından eminim

Koronavirüsün yaygınlaşmasının önüne öğretmenlerle birlikte yapılacak  mücadeleyle geçileceğini vurgulayan Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun, şunları söyledi:

Pandeminin başından beri bir sürü tedbirleri anlattık. Özellikle maske mesafe ve hijyeni anlattık, Aşı korumasını anlattık. Toplumda bunu en iyi anlayabilecek meslek gruplarının başında öğretmenlerimiz geliyor. Okulların açılmasında biz sağlık otoritelerini pandemi yönünden belki de en çok rahatlatan düşünce, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı, işte bu öğretmenlerimize emanet edecek olmamızdır.

Bundan son derece eminiz ki, öğretmenlerimiz çocuklarımızı pandeminin tehlikelerinden sınıfta ve okul ortamında korumak için azami önlemleri alacaklar, gereken koruma amaçlı uyarılarını yapacaklardır ve çocuklarımızın sağlıklı bir eğitim alması için büyük çaba sarf edeceklerdir. Zaten başlayan eğitimde de pandeminin hızının yavaşlamasına neden olabilecek en önemli tedbir budur. Öğretmenlerimizin konuya sahip çıkacaklarına eminim ve şimdiden bütün öğretmenlerimize fedakar çalışmaları ve bu konuda yapacakları gayretler için teşekkür ediyorum.”

Ünye KENT Haber/Bülten

Bu haber toplam 234 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Öğretmenlere, büyük, görev, düşüyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler