HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
29 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 10:39

E-Twining Konferansına Ünye’den 2 davet…

Antalya'da yapılacak 11. E-Twinning Ulusal Konferansı’na Ünye’den Cumhuriyet İlkokulu İngilizce Öğretmeni Güliz Yıldırım ve Ünye Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu Sınıf Öğretmeni Bahri Yıldırım davet edildi.
E-Twining Konferansına Ünye’den 2 davet…

MEB ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülmekte olan e-Twinning Faaliyeti kapsamında 2020 yılına ait 11. E-Twinning Ulusal Konferansı 21-23 Ekim tarihlerinde üç gün boyunca Antalya'da yapılıyor. 

E-Twinning'in OSCAR’ı olarak bilinen bu konferansa Ünye Cumhuriyet İlkokulu İngilizce Öğretmeni Güliz Yıldırım ve Ünye Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu Sınıf Öğretmeni Bahri Yıldırım davet edildi.

Antalya Konferansı öncesi Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, ilçemizi ve ilimizi temsil edecek olan öğretmenler Güliz Yıldırım ve Bahri Yıldırım ile birlikte, Cumhuriyet Okulu Müdürü Kemal Öztürk ve Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu Müdürü Fezail Kalafat’ı makamında ağırlayarak tebrik etti ve  başarılarının devamını diledi.

2020 yılında kuruculuğunu yaptıkları "I Can Speak English " isimli 10 farklı ülkeden ortakların katıldığı proje ile başarılı çalışmalar yapan öğretmenler; konferansta Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in katılımıyla, ülkemizin farklı yörelerinde benzer başarılar gösteren öğretmenlerle bir araya gelerek bakanın elinden belgelerini alacak. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 191 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : E-Twining, Konferansına, Ünye’den, 2, davet…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler