HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
29 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 13:22

FATSO’nun eğitime katkısı sürüyor

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odasının ilçede eğitime sağladığı destek ve katkıları artarak devam ediyor.
FATSO’nun eğitime katkısı sürüyor

Fatsa OSB’de Oda’nın katkıları ile yaptırılacak olan Anaokulu/Kreş projesi, 3 ilçeye hizmet verecek 3. kademe engelli çocuklar için Özel Eğitim Okulu ve köy okulu kütüphanesi masaya yatırıldı.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya'nın katılımı ile Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında FATSO Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş ile bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası'nın eğitim üzerindeki faaliyetleri görüşüldü.

Fatsa Organize Sanayi Bölgesine Oda’nın katkıları ile yaptırılacak olan Anaokulu/Kreş projesi, Fatsa'da faaliyette bulunacak ve toplam 3 ilçeye hizmet verecek 3. kademe engelli çocuklar için yapılacak olan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Özel Eğitim Okulu projelerinin gidişatı değerlendirildi. FATSO'nun bu yıl yapacağı köy okulu kütüphanesi projesi ve geleneksel kışlık eğitim yardımları ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Karataş: Çalışmaları gözden geçirdik

FATSO Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş, görüşme sonrası yaptığı açıklamada, "Protokolünü geçtiğimiz günlerde yenileyerek derslik sayısını 12’ye çıkardığımız FATSO’nun Özel Eğitim Okulu ve Fatsa OSB’de gerçekleştireceğimiz Anaokulu/Kreş projelerimizin gidişatı ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Bir araya gelmişken diğer eğitim faaliyetlerimizi de değerlendirme şansımız oldu. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim." dedi.

Ordu Yeni Dönem

Bu haber toplam 187 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : FATSO’nun, eğitime, katkısı, sürüyor

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler