HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
30 Kasım 2021 Salı Saat: 13:12

108 öğretmene Başarı Belgesi verildi

İlimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerinde, yapılan projelerle nitelikli ve nicelikli çalışmalarda başarı gösteren 108 öğretmene Başarı Belgesi verildi.
108 öğretmene Başarı Belgesi verildi

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerinde, yapılan projelerle nitelikli ve nicelikli çalışmalarda başarı gösteren idareci, öğretmen ve personellerle bir araya gelerek, Vali Tuncay Sonel'in takdirleriyle Başarı Belgesi almaya hak kazanan öğretmenlere belgelerini takdim etti.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen belge takdim törenine Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, Şube Müdürlerinden Musa Gözüdik ile Keramettin Duran Şahin ve belge almaya hak kazanan öğretmenler katıldı.

Düzenlenen belge takdim töreninde, farklı alanlarda başarı göstermiş 108 öğretmen Başarı Belgesi'ni Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu'ndan aldı.

Belge alan öğretmenlerden 16’sı eTwinning alanında, 8’i Marka Tescil ve Faydalı Model başvurularında, 31’i TÜBİTAK alanında, 11’i ERASMUS alanında, 2’si ilimizdeki programlarda sunumlarıyla, 3’ü Müze ve Atölye oluşturma çalışmalarında, 13’ü çeşitli yarışma ve sosyal kültürel faaliyetlerde başarılı çalışmalar yaptı.

Ayrıca, Okulum Temiz Belgesi alan okullara destek veren ve koordinasyonunu sağlayan İşyeri Sağlık ve Güvenlik Biriminde görevli öğretmen ve personeller ile AR-GE ekibinde görevli öğretmenlere belgeleri Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından takdim edildi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 279 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : 108, öğretmene, Başarı, Belgesi, verildi

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler