HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
5 Ocak 2022 Çarşamba Saat: 15:21

Hükümlüler Milli Eğitimde çalışabilecek

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında hükümlüler Milli Eğitimin işlerinde çalıştırılabilecek.
Hükümlüler Milli Eğitimde çalışabilecek

Konuyla ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürlüği tarafından verilen bilgide; “Müdürlüğümüz ile Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında denetimli serbestlik kapsamında haklarında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılmasına karar verilen hükümlülerin Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerde ücretsiz olarak çalıştırılmalarına dair iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen protokol imza törenine İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin katıldı.

Vargeloğlu: Hayırlı olsun

Protokolün hayırlı olmasını dileyen Müdürümüz Vargeloğlu, "Denetimli serbestlik kapsamında vatandaşlarımızın kamu kurum ve kuruluşlarında çalışması, sosyal sorumluluk projelerinde yer alması, kamu hizmetine de katkı sağlıyor. Bu doğrultuda Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile yaptığımız protokolümüz ilimize hayırlı olsun." dedi.

Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin tarafından yapılan açıklamada, Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlükleri ile irtibata geçmeleri durumunda kamuya yararlı olarak hükümlülerin çalıştırılmasının mümkün olacağı bildirildi.

Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerin talebi halinde hükümlülerin ücretsiz olarak kamu kurumlarında genel idari hizmetler, temizlik, bakım onarım, park ve bahçe işleri ve ağaçlandırma hizmetlerinde çalıştırılmasının mümkün olduğu konusunda bilgi verildi. Tören, tarafların protokolleri imzalaması ile sona erdi.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 212 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler