HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Beğenmedim
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
25 Haziran 2019 Salı
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
12 Nisan 2019 Cuma Saat: 15:48

Liselerin okul tanıtımları başladı

Lise seviyesinde eğitim veren okulların ortaokul 8. sınıf öğrencilerine okulları ile ilgili düzenledikleri tanıtım etkinlikleri başladı.
Liselerin okul tanıtımları başladı

Etkinlik kapsamında Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mesleki ve Teknik Eğitimin tanıtılması kapsamında Ünye’deki ortaokulların 8. Sınıf öğrencilerine okullarını, bölüm ve alanlarını tanıtıyor.

 

Lise seviyesinde eğitim veren okulların ortaokul 8. sınıf öğrencilerine okulları ile ilgili düzenledikleri tanıtım etkinlikleri başladı.

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Mesleki ve Teknik Eğitimin tanıtılması kapsamında ilk Şehit Taner Kart Ortaokulu ve Ünye Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu’nu ziyaret etti. Okulların 8.Sınıf Öğrencilerine Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün hazırladığı ‘’Mesleki Eğitim Tanıtım Videosu’’ile Okulumuzun Tanıtım Videosu izlettirildi . Ünye MNV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi alan ve dalları , Sosyal,Kültürel,Sportif faaliyetleri ve başarıları,TÜBİTAK  Bilim fuarları,TÜBİTAK  yarışmaları ve alınan dereceler,Robot yarışmaları ve Robotik kodlama Eğitimlerimiz ,Okul pansiyonu ve barınma imkanları hakkında Okul Müdürü İbrahim Elibolca ve Koordinatör Müdür Yardımcısı Cuma Gündüz tarafından Öğrenciler bilgilendirildi.

Öğrencilerin merak ettikleri konularla ilgili soruları cevaplandırılarak tanıtım etkinliği tamamlandı.Tanıtım Faaliyeti katılan öğrenci ve Öğretmenlere Okul Tanıtım Broşürü,Okul dosyası ve Okul kalemleri verildi.

 Oldukça yararlı ve verimli geçen Tanıtım Etkinliğine Okul Müdürü  İbrahim Elibolca, Koordinatör Müdür Yardımcısı Cuma Gündüz, Elektrik Elektronik Alan Şefi Mustafa Torun ve Rehberlik Öğretmeni Aybike Balcı katıldı.

Okul ve alan tanıtımları Ünye genelinde ki tüm orta okullarda devam edecek. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 362 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Liselerin, okul, tanıtımları, başladı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler