HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
20 Şubat 2020 Perşembe
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
6 Ekim 2019 Pazar Saat: 14:45

Yeni öğrencilere Okul Aidiyet Belgesi...

Ünye MNV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul idaresi 9. Sınıf öğrencilerinin aidiyet duygusunu daha hızlı kazanmaları amacıyla 9. Sınıf öğrencilerine okul aidiyet belgesi verdi.
Yeni öğrencilere Okul Aidiyet Belgesi...

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul idaresi 9. Sınıf öğrencilerinin aidiyet duygusunu daha hızlı kazanmaları, öğrenciler ile okul arasındaki bağları kuvvetlendirmeleri amacıyla 9. Sınıf öğrencilerine okul aidiyet belgesi verdi.

Ünye MNV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul idaresi 9. Sınıf öğrencilerine okul aidiyet belgesi veridi. 9. Sınıf öğrencilerinin okula aidiyet duygusunu daha hızlı kazanmaları, öğrenciler ile okul arasında ki bağları kuvvetlendirmek amacıyla  verilen belgeleri okul Müdürü İbrahim Elibolca ve Okul Müdürü Yardımcısı Cuma Gündüz sınıfları ziyaret ederek öğrencilere takdim ettiler.

Konuyla ilgili bilgi veren Okul Müdürü İbrahim Elibolca, “Bireylerin ait olma duygusu ile diğer kişiler tarafından sevilme, kabul ve saygı görme duyguları arasında güçlü bir ilişki bulunmaktadır. Öğrencinin etkinliklerde sorumluluk üstlenmesi, düzenleme ve denetimde yeteneklerini kullanarak rol ve söz sahibi olması yani beceri ve deneyimlerini ortaya çıkarması kendine olan güveninin artmasına ve haz duymasına neden olacak; böylelikle öğrencilerin bu imkanı sağlayan okuluna karşı aidiyet duygusu artacaktır.”dedi. 

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Yeni, öğrencilere, Okul, Aidiyet, Belgesi...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler