HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
7 Temmuz 2020 Salı
Fındık Fiyatı


24.00 TL - 26.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
4 Haziran 2020 Perşembe Saat: 19:30

“Kurallara uyun, uymayanları uyarın”

Ordu Tabipler Odası Başkanı Esra Yancar Demir; “Tüm vatandaşlarımıza rica ediyoruz, lütfen bu kurallara uyun, uymayan varsa mutlaka uyarın” dedi.
“Kurallara uyun, uymayanları uyarın”

Ordu Tabipler Odası Başkanı Esra Yancar Demir, koronavirüs salgını tehlikesinin sürdüğüne dikkat çekerek; “Tüm vatandaşlarımıza rica ediyoruz, tüm bu emeklerin boşa gitmemesi adına lütfen bu kurallara uyun, uymayan varsa mutlaka uyarın” dedi.

Ordu Tabipler Odası’ndan covid 19 salgınıyla ilgili önemli uyarılar geldi. Başkan Esra Yancar Demir, Ordu’da il dışından gelenlerin vaka sayısının artmasına neden olduğunu söyledi. Demir, tedbirler konusunda uyarılarda bulundu.
Tedbirler konusuna dikkat çeken Demir şu açıklamayı yaptı;
Şu andaki tabloda vakalarda ve vakaların şiddetlerinde önemli oranda azalmalar mevcut, buna istinaden de belirli standartlar çerçevesinde normalleşme süreci başladı. Ancak bu normalleşme yanlış anlaşılmamalı. Hala belirli kurallara uymamız gerekiyor.

Virüs hala hastalık apıyor

Evet virüsün virülansı dediğimiz hastalık yapabilme gücünde azalmalar meydana gelmiş olabilir ancak yine de hala karşımızda çok fazla bilmediğimiz, hakim olmadığımız bir düşman var. Hala hastalık yapıyor, hala yayılıyor, hala zatürre yapıyor ve hala öldürebiliyor. Vatandaşlarımızın tüm bu detayları düşünerek, bilerek hareket etmesi ileri derecede önem taşıyor. Mutlaka maskemizi doğru şekilde kullanalım. Sosyal mesafe kuralına mutlaka önem verelim. Hepimiz bunaldık, yorulduk eski yaşantımızı özledik ancak şimdi yapacağımız bir hata bize çok daha ciddi kısıtlamalar olarak geri dönebilir.
İl dışından gelenlere dikkat…

İlimizde vaka sayılarında artış mevcut. Bunların ortak paydasına baktığımızda il dışından gelen ve 14 gün izolasyon kuralına uymayan vatandaşlarımız olduğunu üzülerek görmekteyiz. Tüm vatandaşlarımıza rica ediyoruz, tüm bu emeklerin boşa gitmemesi adına lütfen bu kurallara uyun, uymayan varsa mutlaka uyarın. Daha güzel günlerde görüşeceğimiz günlere. Hep birlikte başaracağız.

Bu haber toplam 137 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : “Kurallara, uyun, uymayanları, uyarın”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler