HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ordu reklam ajansı akıllı ev sistemleri akıllı ev
12 Mart 2021 Cuma Saat: 16:30

Saadet Partisi’nden toplu kan bağışı…

Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatı düzenlediği kan bağışı kampanyası ile pandemi sürecinde azalan kan stoklarına toplu destekte bulundu.
Saadet Partisi’nden toplu kan bağışı…

Türk Kızılayı Ünye Şubesi Ünye’deki geçtiğimiz hafta siyasi partileri ziyaret ederek özellikle pandemi sürecinde azalan kan stokuna siyasilerden destek istedi.

Kızılay’ın destek çağrısına ilk destek İYİ Parti’den gelirken ardından AK Parti Ünye ilçe teşkilatı düzenlediği kampanya ile azalan kan stoklarına destek oldu.

Gelinen süreçte ise Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatı düzenlediği  kampanya ise destek verdi.

CHPP ve MHP’den de destek bekliyoruz

Saadet Partisinin kan bağışı kampanyasında konuşan Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu; “Türk Kızılayı Ünye Şubesi olarak siyasi partilerimizi ziyaret ederek kan bağışı konusunda destek istemiştik. Bugüne kadar İYİ Parti ve AK Partili arkadaşlar gelerek kan bağışında bulundular. Bugün de Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, yönetimi ve değerli üyeleri kan bağışı için geldiler. Kendilerine bu hassasiyetleri için çok teşekkür ediyorum. Yine ziyaret ettiğimiz CHP ve MHP’den de en kısa zamanda kan bağışı yapmaları için ricada bulunuyorum.” dedi.

Kan, sürekli ihtiyaçtır…

Kan ihtiyacının artarak devam ettiğini ifade eden Küçükoğlu, bu nedenle tüm Ünyelilere çağrı yaparak, “Hiç olmazsa senede bir kez kan bağışında bulunmalarını istiyoruz. Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır” ifadelerinde bulundu.

 Kızılay takdire şayan çalışmalar yürütüyor

Saadet Partisi Ünye ilçe Başkanı Özgür Şahin, “Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanımız İsmet Küçükoğlu ve yönetimi bizleri ziyaret ederek kan ihtiyacı ile ilgili bilgi vererek destek istemişlerdi. Bizde Saadet Partisi olarak üstümüze düşen görev neyse bunu yerine getireceğimizi söylemiştik. Kızılay gerçekten takdire şayan çalışmalar yürütüyor. Bu anlamda kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Herkesi kan bağışına davet ediyoruz

Ünyelilere kan bağışında bulunmaları için çağrıda bulunan Şahin, “Ünye Cumhuriyet Meydanı ve 15 Temmuz Meydanımızda hemen hemen her gün Kızılay kan aracı burada bekliyor. Müsait olan hemşerilerimizi kan bağında bulunmaya davet ediyorum.” dedi.

Ünye KENT Haber


Bu haber toplam 880 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Saadet, Partisi’nden, toplu, kan, bağışı…

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler