HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı
20 Ekim 2021 Çarşamba Saat: 10:34

Hasta Ankara’ya gitmedi doktor Ordu’ya geldi

Jinekolog Onkolog Op. Dr. Haluk Dervişoğlu Ankara’dan Ordu’ya gelerek kanser hastasının tümör temizleme operasyonunu gerçekleştirdi.
Hasta Ankara’ya gitmedi doktor Ordu’ya geldi

Operasyon sonrası açıklama yapan Ordulu hemşerimiz Jinekolog Onkolog Op. Dr. Dervişoğlu, şunları söyledi: “Ankara’da serbest hekimlik yapıyorum. Son 3 yıldır da Ordu’ya gelerek hasta tedavi ediyorum. Biz de gaye şu; hasta bizim ayağımıza gelmiyor biz hastanın ayağına geliyoruz. Bu kez de batın içinde yaygın tümörü olan bir hasta için geldik. Hiç ameliyat olamaz denen hasta için geldik. Ameliyatını yaptık. Her taraf tutuluydu. Burada, Ordu’da 3 saat süren operasyonla hastayı sağlına kavuşturduk. Başarılı bir ameliyat gerçekleştirdik. Tümörü tamamen temizledik. Bundan sonra hastaya kemoterapi verilerek ve diğer bakımları yapılarak tedavi süreci devam edecek.

Hasta varsa biz de varız 

Zaman zaman ihtiyaca göre farklı hekimler de bize destek veriyor. Bu kez de Cerrahi Onkolog Prof. Dr. Hakan Mersin ile geldik. O da bağırsaklarda gayet başarılı bir şekilde tümör temizleme operasyonu yaptı. Ordu’da da sağ olsunlar bize destek oluyorlar, imkan sağlıyorlar. Sevgi Hastanesi başhekimimiz de hastaneyi bize açtı. Bu arada şunu da söylemek istiyorum. Biz Ordu’ya ilk kez ısıtılmış kemoterapiyi getirdik. Bunu da iki hastaya uyguladık. Biz hasta oldukça memleketimiz olan Ordu’ya gelerek onların sağlığına kavuşmaları için elimizden geleni yapacağız. Bu kez de öyle güzel başarılı bir operasyon oldu. Böyle bir fırsatı bize tanıyan Sevgi Hastanesi yönetimine de teşekkür ediyorum.” 

ORDU OLAY        


Bu haber toplam 450 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Hasta, Ankara’ya, gitmedi, doktor, Ordu’ya, geldi

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler