HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
4 Ağustos 2020 Salı
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma
13 Şubat 2020 Perşembe Saat: 08:37

‘Üçüncü Dünyaya Davet’ kitapçılarda…

Ünyeli Şair ve Halk Ozanı ‘AşıkUmmani’ mahlaslı Fahrullah Beyzade’nin kızı Zeynep Adalı, çıkardığı “Üçüncü Dünyaya Davet” adlı kitabıyla okuyucularla buluştu.
‘Üçüncü Dünyaya Davet’ kitapçılarda…

Ünyeli Şair ve Halk Ozanı ‘AşıkUmmani’ mahlaslı Fahrullah Beyzade’nin ilk çocuğu ve kızı Zeynep Adalı (50), Zeynep Nur mahlasıyla “Üçüncü Dünyaya Davet” adlı kitap çıkardı.

Herdem Yayın Evi tarafından yayımlanan ve ilk baskısı çıkan kitap, kutsal toprakların insanları büyüleyen havasını içten duygularla okurlarına yansıtmayı amaçlayan bir eser.

Yazar Zeynep Adalı, kitabına ilişkin şu paylaşımı yaptı:

“Hiçbir şeye, hiç kimseye takılmadan ruhunun yolculuğuna çıkmak ister misin? Bülbül gibi şakıyan, coştukça coşan, mutluluktan ağlayan, ruhunla tanışmak, sana hiçbir şeyin yaşatamayacağı nimetleri yaşamak, kendine bir iyilik yapmak ister misin? Yılların yoğurup şekil verdiği duygularınla tanışmak, temiz tarafınla sevinmek, kirli tarafınla yüzleşmek ister misin? İnsanlara takılmadan, kimseyi yargılamadan, hoş görüyle kanatlanıp, özgürce uçmak ister misin? Rabbin misafiri olmak, çocuklar gibi şımarmak, naz makamını yaşamak, içindeki çocuğa güven duygusunu yaşatmak ister  misin? Unutma! Senin yolculuğun, Senin misafirliğin, Ev sahibi de senin ev sahibin, Bu davete aç, bu davete muhtaç olan da sensin.”

Adalı, “Okurlarımızca iştibar göreceğini umduğumuz bu güzide eserin büyük bir yayın evi tarafından yayınlanmış olması mutlu edici bir olaydır.” diye konuştu.

Yazar Adalı, evli, iki çocuk ve iki torun sahibidir.

“Üçüncü Dünyaya Davet” adlı eser, kitapçılarda 18 lira, internet üzerinden 12 liraya satılarak okuyucularıyla buluşuyor.

Ünye KENT Haber

Bu haber toplam 353 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler