Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/unyekent.com/httpdocs/conn/level.php on line 31
ÜNYE Kent Gazetesi >>> KENTTE HABERİN MERKEZİ ll BİZDEN HABER VAR......
 
2 Kasım 2011 Pazar
MUSA Ö. KIROĞLU
Ünye Kent 4. yaşında...
musakiroglu@mynet.com

Gazeteniz Ünye Kent, bu ara sessiz sedasız bir yaşına daha girdi. Sessiz-sedasız diyorum; çünkü adettendir bizim grubun çıkardığı yayın organlarının yaş günleri pek öyle sessiz sedasız geçmez.

Öncelikle bir-iki gün kala duyurularını yapar, siz okurlarımızı haberdar ederiz. Yaş gününde ise en azından bir pasta hazırlatır, çalışanlarımız ve yakınlarımızla birlikte pastamızı keser, yeni yaşımızı kutlarız.

Bu arada dostlarımız ziyarete gelir, tebriklerini ve başarı dileklerini sunarlar... Büromuz çiçek bahçesine döner…

Ama Ünye Kent’in bu yılki yeni yaş gününde sessiz kaldık.

Sebebine gelince; Yayın Grubumuzun Sahibi Sn. Ali Öztürk’ün annesi, bizlerin de değerli teyzesi bir süredir rahatsızdı.

Muayene ve tetkikler sonucu ameliyatına karar verildi. Ameliyat tarihi olarak 31 Ekim Pazartesi günü belirlendi.

Tesadüf… Ünye Kent’in yaş günü de aynı gündü.

Kıymetli büyüğümüzün rahatsızlığının ve ameliyat edilecek olmasının üzerimizde yarattığı tedirginlik atmosferi gazetemiz için yaş günü kutlaması düzenlememize engel oldu.

Bu yüzden bir program dahilinde 4. yaşımızı kutlayamadık.

Nasıl ki, Pazartesi akşamı ameliyat bitti. İyi haberler geldi. İşte ondan sonra keyfimiz yerine geldi. Çok şükür hastamız şu anda gayet iyi ve sürekli iyiye gidiyor.

Biz de yaş günümüzü bir gün gecikmeyle bugün kutluyor, siz okurlarımızla birlikte daha nice yıllar temennisiyle sağlıklı günler diliyoruz.

Geçen üçüncü yılımız da, önceki iki yılımız gibi son derece hareketli, dinamik ve başarılı geçti.

Gazetemiz çok daha fazla alanda çok daha fazla haber kaynağına ve habere ulaştı. Böylelikle de okurlarımıza çok daha fazla alanda çok daha fazla haber verdik.

Bunun sonucu olarak da okurlarımızdan çok güzel, bizleri çok daha fazla teşvik eden tepkiler aldık.

Ayrıca geçtiğimiz yıl aramıza yeni kalemler katıldı. Yeni yazarlarımız yazdıklarıyla ve usta yorumlarıyla gazetemize renk kattılar.

Ünye’de basın ve gazetecilik hayatına kazandırdıklarıyla kalbimizdeki yerleri müstesna olan Sn. Muhammed Öz ağabeyimizden sonra Sn. Faruk Öz’ün de gazetemiz yazar kadrosu içinde yer almaları bizler için gurur vesilesi olmuştur. Kendilerine ‘Hoş geldiniz’ diyoruz.

Diğer yandan meslek alanlarında her biri son derece birikimli ayrıca usta birer kalem olan Sn. Uz. Dr. Ali Coşkun’la, Kocaeli BB İSU Gen. Mdr. Yard. Ünyeli Hemşerimiz Sn. Fatih Yürük’ün de aramıza katılmış olmaları bizlere ayrı bir güç verdi. Bu değerli kalemlere de; ‘Aramıza hoş geldiniz’ diyoruz.

Çıkılan bir yolda, yolun ışık ve aydınlık olması ne kadar gerekli ve önemliyse, bizim de yaptığımız bu işte, çıktığımız bu yolda o derece ışığa ve aydınlığa ihtiyacımız var.

Bizim ışığımız, aydınlığımız siz değerli okurlarımızsınız.

Birlikte daha nice yıllara…

 

 Bu Haber 2337 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Yazıya Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
BU YAZARIN DAHA ÖNCEKİ YAZILARI