HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
18 Eylül 2020 Cuma
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma

PROF. DR. SAİT KAPICIOĞLU

PROF. DR. SAİT KAPICIOĞLU

YAVUZ SEDDAR VALİMİZ! ARTIK SİZE SAYGIMIZ BİTTİ!

12 Şubat 2020 Çarşamba Saat: 08:49

Halk demokrasinin sahibidir. Halka hükümranlık yapmak, halkın isteklerini hiçe saymak, dayatmak aristokrasi yönetimi olarak bilinir. Aristokrasinin yöneticileri de narsisttir.

Ben Ünyeliyim. Ünye'nin de sahibiyim. Vali Bey'i görevde olduğu bunca sürede hiç halkın arasında görmedim. Siz halkı tanımıyorsanız, halk da sizi tanıyamaz. Halk ile tanışmayı gerektiren birçok bilimsel, sosyal, toplumsal işlerde aramızda olmadınız. Ünye batıyor! Ünye ölüyor! Halkın çöplük, pislik içindeki haykırışlarına aldırmıyorsunuz! İnsanların karsinojen zehir dumanını soluması umurunuzda değil! Çevre batmış; halk vatandaşlık haklarını savunamıyor! Hukukun kararlarını hiçe sayıyorsunuz! Ordu İli neden hep Türkiye gündeminde? Halk mutsuz! Sıkıntıdan neredeyse bayanların sakalı çıkacak! Bunlar yönetim zaafiyetidir.

Vali Bey Ünye'ye geliyor ise bile halk ile birlikte değil; hep 3 L veya 5 Y simgeli kişilerle beraber oluyor. Artık atanmışların aristokrasisine hiç saygı duymuyoruz! Yaptıkları ile kendilerince çok övünüyor olabilir. Yöneticiler hep kendilerini böyle zannederler. Bu yüzden aynı anlayıştaki üst yöneticileri tarafından daha iyi makamlara atamalarını sağlanabilir. Ünyegiller gitmenize ağıt yakmaz! Bir gün iz bırakamadan ayrılmanıza hiç üzülmeyiz! Belki de yeni ufuklara gün doğar diye daha da ümitleniriz! İsminizi de bir daha hatırlayan olmaz! Belki makamınızda soluk bir resminiz kalabilir!

 


Bu haber toplam 682 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları