HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
31 Mart 2020 Salı
Fındık Fiyatı


19.50 TL - 20.00 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anabolik sipariş steroid sipariş balkan pharma

ARİF TAKICI

ARİF TAKICI

EDEPSİZ MUSTAFA 2

29 Şubat 2020 Cumartesi Saat: 08:32

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncının Türk ordusunun yaptığı barış pınarı harekâtı ve Kıbrıs Barış harekâtı ile ilgili sarf ettiği kalleşçe sözlere yönelik yazdığım yazının mürekkebi kurumadan, tekrar yaptığı alçakça açıklama bardağı taşırmıştır.

  Bu yazım edepsiz Mustafa’ya mektup niteliğindedir:  Mustafa sen 26 Nisanda yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine oynuyor, ama Türklüğe kahpelik yapıyorsun.  İngiliz The Guardian gazetesine verdiğin mülakatta, ben ikinci Tayfur sökmen ( 1939 Hatay’ın ilk ve son Cumhurbaşkanı)

Olmayacağım diyorsun… Sen Tayfur Sökmen’in ismini abdestsiz alma  ağzına al!

 Hani diyorsun ya: Kırımın ilhakı gibi Kuzey Kıbrıs’ın Türkiye’ye bağlanması korkunç…  Ada Türkiye’nin bir ili olacak ve Türkiye tarafından yutulacak.

  Biz adayı yutmuyoruz da… Sen, sana zıkkım olasıca milyarlarca lira harcayarak Akdeniz’den Kıbrıs’a getirdiğimiz suyu ve üstüne birde Avrupa Birliğinin attığı hainlik zokasını yutuyorsun.

  Nobel almak için Kıbrıs’ı peşkeş çekmek isteyebilirsin, böyle bir hayalinin olduğunu tahmin etmek güç değil.

     Ama şunu bil ki, Kıbrıs için 1570’de verdiğimiz 50 bin şehidin, 1974’te verdiğimiz 498 şehidin kanı seni boğar…  Türk milletinin gerekirse Kıbrıs için yine binlerce şehit vermeye hazır olduğunu ve Şehidinin kanı akan Kıbrıs’ı senin ve ağababalarının soytarılığına terk etmeyeceğini aklından çıkarma, beyhude işlere bulaşma.

Ha bu arada karın Meral Hanımın Avrupa Birliğinden (Kayad) Kadın hakları Derneği için 309 bin Euro aldığı söyleniyor, onu da yutun, tabi Avrupa Birliğinin karşılığını beklediğini unutmadan.

   Hani Rum damadının karısı olan kızın Zerrin hanımın 2015’te Rum moda dergisine verdiği göğüs dekolteli poz var ya… Oradan bir gelişme var mı kızının istikbaline yönelik?  Yoksa Rumlara şirin gözükmek ve senin işlerini kolaylaştırmak için mi verdi o pozu? Yani ücret almadı mı? … Senin işlerin kolaylaşsın Avrupa Birliğinin gözüne giresin, Nobel alasın diye boşuna kürek sallamasın kızcağız… Yazıktır canııım.

Senin müzakere heyetinden bazılarının Rumlardan maaş aldıklarını söylüyor kuşlar…  Onlara bari dokunma, onlar yutsun… Ne olur ne olmaz, hainlik yapma faaliyetlerinde puştluk yaparlar sonra sana.

Senin çevrende Anavatan ilkesi ve sözü rafa kalkmış, sen Annan planının bile ötesine geçtin.

   Senin arka aklın olan Yunanistan ve Avrupa Birliğinin amacı adada kargaşa çıkararak adaya komple el koymak, sonrada adayı Yunanistan denklemi ve düzlemi üzerinden Avrupa Birliğine bağlamak.

 Şu anda KKTC’ tinde tam 59 tane AB Vakfı faaliyet gösteriyor… Bu vakıfların amaçları ne?

  Türk gençliğini devşirip, Türkiye’yi, Anavatanı reddeden bir kuşak oluşturmak. Peki, bu aklın taşeronu kim? Tabi ki sen… Sen Amerika ve Avrupa Birliğinin taşeronusun!

 Batı medyası, Kıbrıs’ın çevresindeki petrol ve doğalgaz kaynaklarının 3’cü dünya savaşının tetikleyicisi olabileceğini yazıyor. Türkiye ve Kıbrıs Türkleri için istikbal olacak çok yüksek düzeyde petrol ve doğalgaz havzaları var ada civarı ve Akdeniz’de.

  Avrupa Birliği ve Amerika,  Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ı saf dışı edip, Rum ve Yunana kırıntılar vererek bu petrol ve doğalgaz havzalarına çökmek istiyor. İşte sana burada hainlik görevi verildi…  Bu doğrultuda senin amacında 26 Nisan seçimlerini kazanmak, Rum tarafıyla anlaşıp Kuzey Kıbrıs’ta herkesin Avrupa Birliği pasaportu almasını sağlamak, halkı daha doğrusu gençliği Avrupa rüyasına inandırmak, daha sonra bir referandum oyunuyla adayı komple Türkiye’den koparıp ağa babalarına ilhak etmek.

  Bu arada Kıbrıs medyasının çoğunluğunun Avrupa Birliği yardakçısı olması da senin işine geliyor tabi.

    Ama yağma yok… Türk milleti senin ve ağababalarının hain emellerinin gerçekleşmesine izin vermez. 26 Nisan seçimlerinde de senin siyasi hayatını sonlandırır.  Sonuç olarak, Türk tarihine hain olarak yazılacak ve anılacaksın… Ne hazin


Bu haber toplam 271 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları