HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Beğenmedim
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Kullanışlı
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
6 Aralık 2020 Pazar
Fındık Fiyatı


PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
Ünye Nöbetçi Eczaneleri
anadolujet telefon pegasus telefon thy iletişim

İSMAİL CANBULAT

İSMAİL CANBULAT

Ermenistan Terör Örgütü Bebek Katlediyor! Neden Susuyorsun!?

22 Ekim 2020 Perşembe Saat: 08:38

TÜRKİYE’NİN DİĞER TÜRK DEVLETLERİYLE BAĞINI KESMEK İÇİN, ÖZ BE ÖZ AZERBAYCAN TOPRAKLARINDA TÜRK ŞEHRİ ERİVAN’DA “İSRAİL İŞLEVİYLE” KURDURULAN “TERÖR ÖRGÜTÜ ERMENİSTAN”, KALLEŞÇE, BEBEKLERİ, SİVİLLERİ KATLEDİYOR, SOYKIRIM YAPIYOR!

Rusya'nın, Fransa'nın, İran’ın, BAE’nin, Yunanistan’ın verdiği silahlar ve destekle, Rus ekiplerinin kullandığı SCUD FÜZELERİ İLE Gence’de ve birçok şehirde kadınları, BEBEKLERİ katleden Ermenistan Terör Örgütü’ne; Bütün dünya, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, 30 yıldır çözümü engelleyen, çökmüş MİNSK Grubu üyeleri; Rusya, ABD, Fransa ve Rus güdümündeki güya “Türk! Cumhuriyetleri”, İnsan Hakları Örgütleri, Tabipler Birliği, Barolar Birliği, o Birliği, şu Birliği, bütün “İnsan Hakları Savunucusu İnsancıl Demokrat Örgütleri” sessiz, sessiz, sessiz!!!

YILLARDIR ONLARCA DİPLOMATIMIZI KATLEDEN ERMENİSTAN’IN RESMİ TERÖR ÖRGÜTÜ ASALA, DAHA SONRA PKK-YPG-PYG- SDG’YE DÖNÜŞÜP HER YERDEN BİZE SALDIRTILDI! ŞİMDİ DE KARABAĞ’A GETİRİLDİLER!

VE BU ASALA-PKK PROJESİ YENİ DEĞİL!

“PKK ve ASALA terör örgütleri, 8 Nisan 1980 tarihinde Lübnan'ın Sidon kentinde ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, Türkiye'ye karşı bir deklarasyon yayınlamışlardı. Yani ASALA-PKK ittifakı yeni bir şey değildir. Bu işbirliği çok 1980'lerden beri vardır ve hala devam etmektedir. Türkiye karşıtı kirli ittifaklar şimdi de başka bir alçaklığın peşine düşmüş durumda. Bu sefer de PKK/PYD/YPG içine odaklanmış yeni bir mikro terör örgütünü devreye soktu." KAYNAK: https://www.sabah.com.tr/erzurum/2020/05/16/asimed-baskani-egilmez-asala-pkk-ittifaki-halen-devam-ediyor

Dünya ve güya “Türk Aydınları” bu oyuna da sessizler…

O yüzden “Cihatçılar” yalanıyla “Devekuşu Refleksi” veriyorlar..

ERMENİSTAN TERÖR ÖRGÜTÜ BEBEKLERİ BİLE KATLEDİYOR! SUSMA!

#ArmenianTerrorism

#ArmeniaKillsCivilians

Etiketleriyle; Mazlumların, masumların sesini ve Ermenistan Terör Örgütü’nün GARDAŞIMIZ AZERBAYCAN HALKINA yaptığı katliamları ve soykırımı dünyaya duyurmalıyız hiç bıkmadan, usanmadan!

Sen, “ota-çoka” yazı yazan, mangalda kül bırakmayan çağdaş-demokrat-aydın gazeteci! Ne köşende, ne sosyal medyanda niye tek kelime tepkin yok! Onaylıyor musun yoksa Ermenistan’ın Katliamlarını?

Ya sen, güya milliyetçi, güya insan hakları savunucusu, güya vicdanlı, güya demokrat, güya duyarlı, güya solcu, devrimci insan, güya sanatçı, güya ünlü, anlı şanlı kültür,tarih, bilim, spor adamı! Niye susuyorsun?

“Kime yarar bu tepki, yandaş mı olurum?” diye mi bakıyorsun hâlâ? Vah sana! Bebek katlediyorlar, Huu! Bi kelimen dahi yok mu?

Bir de “Dünya sanatına büyük katkıları olan sanat-kültür ülkesi Ermenistan’a saldırmayın!” diyerek, doğrudan destek verenleri okudum ki…

Savaş meydanından it gibi kaçan terörist Ermenistan ve onun dışardan getirdiği eşkıyalar sivilleri katlediyor senin gıkın çıkmıyor, ağaç değil bebek katlediliyor… Yine Susma! Sustukça insanlıktan çıkıyorsun…

Peki, hangi vatana, hangi topraklara, hangi kültüre, hangi tür bir vicdana ait hissediyorsun kendini? Çok merak ediyorum gerçekten…

Muhalefetin siyaseti ise ilkokul piyesi seviyesine inmiş durumda… Çağı ve olan biteni “okuyamıyorlar.” Sadece, “Kapımızı kapayalım, oturalım” siyaseti…  “Komşularla barış, herkesle barış! Yurtta sulh, cihanda sulh!” “Aman İHA-SİHA yapmayalım, ölüm için, savaş için para (savunmaya yani) para harcamayalım.. S-400 israftır, borudur! Barış, barııış!”

Oysa kalıcı barış için güçlü ordu, güçlü savunma politikası, şarttır, caydırıcı güçtür!

Tabii onlar da bizi bağırlarına basmak için hazır bekliyor! Çevremizi nasıl bir düşmanlıkla, kıskançlık ve hamasetle sardıklarını ve kimlerle, nasıl kirli ittifaklar, planlar içinde olduklarını görmüyor musunuz sahiden?

Rahmetli Duayen Tarihçimiz Halil İnalcık vermişti zaten bu anlayışa cevabını:''Bugün Türkiye'de güçlü bir ordu olmasa, Ermenistan hazır, Rusya hazır, Yunanistan hazır. Suriye bile Hatay'dan vazgeçmiş değil.

Dört taraftan çevrilmiş durumdayız. Eğer güçlü bir ordumuz olmazsa, Türkiye ertesi gün parçalanır.

Güçlü ordu, Türkiye için hayati bir zarurettir.''

21.10.2020 İTİBARIYLA GAZETECİ CEYHUN AŞİROV’DAN SON DURUM:

·         “BM güvenlik konseyinin 884 sayılı kararında "Zengilan ve Horadiz şehirlerinin işgalden kurtarılması gerektiği" vurgulanıyordu.

·         BM’nin yıllardır uygulamadığı kararı bugün Azerbaycan Ordusu uyguladı. Geriye kaldı BM’nin 3 kararnamesi…

 

·         Ermenistan’ın kendi sınır bölgesine (Mehri) Rus bayrakları dikmeye başladığı belirtiliyor.

 

·         Azerbaycan Ordusu 30 sene sonra Ermenistan’ın sahada bütün gücünü kırmış, Savunma hatlarını yarmış ve Dağlık Karabağ'ı defakto olarak kurtarmış durumdadır. Eğer masada kaybedilmezse en geç bir ay içinde Azerbaycan Ordusu Kelbecer’i alıp Laçin Koridoruna dayanacaktır.

 

·         Azerbaycan Ordusu bütün cephe hattından ilerlemeye başladığı bir zamanda Moskova 3.kez devrede. Rusya bugün (21.10.2020) ateşkes ilan ettirmeye çalışıyor. İki gün önce de Fransa Cumhurbaşkanı Makron ile Putin'in telefon görüşmesinde, Makron Moskova'dan ateşkes için ağırlığını koymasını istemişti.”

Tutuşmuşlar yani... Kaybetmek ölüm onlar için; Bu planların merkezinde, Müslümanlarla hesaplaşma ve T.C. Devletimiz var çünkü…

Elhamdülillah, artık ezan sesleri yükseliyor Karabağ’dan… Çok yakında ise…

Şehit Azerbaycanlı kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, dost ve kardeş Azerbaycan halkına baş sağlığı diliyorum.

Dua ve buğzedelim…

BU KATLİAMA SESSİZ KALAN,

ERMENİSTAN’A VE ONUN DESTEKÇİLERİNE DUYARSIZ OLAN, KALBİNDE VE İMKÂNI OLAN MECRALARDAİNSÂNÎ TEPKİ VERMEYEN HERKES,

UYKUSUNDA KATLEDİLEN O MASUM BEBEĞİN VEBALİNE ORTAKTIR…


Bu haber toplam 229 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları