HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı

MUHAMMED SIDDIK ÖZ

MUHAMMED SIDDIK ÖZ

EEEYY İSRAİL … ALLAH BELANI VERECEK İNŞAALLAAH.!!!

24 Mayıs 2021 Pazartesi Saat: 18:41

   Aziz okuyucular, bir hafta – on bir gündür İsrail denilen TERÖR DEVLETİ,  işgal altındaki Filistin Müslümanlarını kalleşçe ve hunharca havadan, karadan ve denizden bombalıyor. Olay tüm dünyanın gözleri önünde ve TV’ler den canlı olarak anında görülüyor ve seyrediliyor. İsrail, Ulusal ve uluslararası BASIN KURULUŞLARINI Kamu binalarını, hastane okul ve sivil binaları, evleri yerle bir ediyor, yüzlerce Kadın, yaşlı ve çocuk demeden acımasızca KATLEDİYOR.

Bütün bu olaylar dünyanın gözü önünde açık açık görüldüğü halde Türkiye’den başka dünya devletlerinden (birkaç cılız ses haricinde) çıt ses çıkmıyor. (bir ikisi hariç, İslam ülkelerinden bile…) Bu hain gaddar katil İsrailliler dünya devletlerini ne kadar etkilemiş, korkutmuş ve ürkütmüş anlamak  mümkün değil.

    Amerika, İngiltere, Fransa dahil tüm batılı Gayri Müslim devletlerin hemen hepsi İsrail den yana çıkıp (her şey açık açık ortada ve anında canlı olarak görüldüğü halde) Mağdur Filistin halkını ve devletini suçluyorlar. Kahrolmamak mümkün değil.

Allah(CC) bu katil İsrail milletini lanetlemiş, bunlar peygamberlerini bile katletmiş kutsal kitaplarını tahrif etmiş, bozmuş, değiştirmiş LANETLİ bir topluluk. Bunlardan ancak bu kadar alçaklık, katillik ve şerefsizlik beklenir. Bu Alçak katiller sürüsü alçaklar, bu haksız ve uyduruk bahanelerini, Kadir gecesi Müslüman Filistinliler’i Mescidi Aksa’ya sokmamakla  ve girmiş olanlara da ses bombaları ve plastik mermilerle, tazyikli pis sular sıkmakla başlatmışlar, Karşı çıkan ve camiden çıkmayan  Müslümanları silahla bombalarla vurmaya ve sindirmeye çalışmışlardır. Bu olayların ardından sokaklarda ve caddelerde protesto gösteri ve yürüyüş yapan Müslümanları sis ve ses bombaları, Tazyikli pis sular sıkarak dağıtmak istemişler. Bu sırada  da birçok genç yaşlı ve çocuklar yaralanmış veya hayatlarını kaybederek ŞEHİT olmuşlardır. Bütün bunlar yetmemiş ve arkasından İşgal altındaki Filistin, Gazze ve diğer bazı yerleşim yerlerini bombalamağa başlamışlar, on bir gündür halen devam etmektedirler.  Dünyanın çeşitli ülkelerindeki sivil toplum kuruluşları,  savaşa ve haksız saldırılara karşı olan sivil Platformlar bir haftadır İsrail’i protesto gösterileri ve yürüyüşleri yapmalarına rağmen, kendi ülkeleri tarafından yasaklanıp güvenlik güçlerince dağıtılmakta, tutuklanmakta ve tartaklanıp yaralamaktadırlar. Devletimiz tarafından acilen toplantıya çağırılan  İslam Ülkeleri İşbirliği Örgütünden bile yüksek tonda ve etkili bir ses çıkmamış, ancak kınamak ve lanetlemekle yetinmişlerdir. Birleşmiş Milletler Güvenlik Kurulu da acil toplantısında almak istediği KINAMA kararı ABD/ AMERİKA tarafından veto edilerek iptal edilmiştir. Bugün yarın da BM.Genel Kurulu toplanacak oradan da doğru ve etkili bir kakar çıkacağını zannetmiyorum. ABD, beşten biri olarak  yumuşak bir karar bile çıksa veto edebilir. Diyelim Ateşkes kararı çıktı. İsrail Siyonist katilleri dinler mi bu kararı.Yine bildiğini okur.  Tüm dünyanın devletleri olmasa bile halkları ayaklandı yürüyüşler ve protestolar ülkemizde ve dünya ülkelerinin bir çoğunda  en etkili bir şekilde ve oldukça büyük kalabalıklar tarafından yapıldı ve epey ses getirdi. Nihayet  iki  üç gün önce on bir gün Ortalık bombalarla İsrail tarafından yakılıp yıkıldıktan, kadın yaşlı çocuk bebek demeden yüzlerce can kaybı şehitler ve binlerce yaralı ve sokakta açıkta kalan ailelerden sonra bir ateşkes kararı çıktı. Çıktı da ne oldu İsrail askerleri yine tüm işgal altındaki Filistin sokaklarında terör estiriyor.Sokağa çıkan Filistinli gençleri tartaklıyor tutukluyor yaralıyor ve hatta acımadan öldürüyor. Siyonist Yahudiler yine İsrail askerleri nezaretinde Kutsal Mescidi Aksa ya giriyorlar.Tahrikler yapılıyor  zulüm baskı ve terör devam ediyor İşgal altındaki Filistin topraklarında.      

 Hasılı kelam küfür tek millet,  Müslüman’lar ise tek millet olamayıp paramparça olduktan sonra, ezilmekten horlanmaktan kurtulmak çok zor. Üzgünüz vesselam. ALLAH Müslümanları korusun…Kahrolsun İsrail.!!! ve onu koruyup destekleyen Amerika ve yandaşları.!

 


Bu haber toplam 363 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları