HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı

MUHAMMED SIDDIK ÖZ

MUHAMMED SIDDIK ÖZ

M.Hasan Öz BU GÜN 100. ÇAY BAHÇESİNDE KİTAbINI TANITIP DAĞITIYOR.

16 Haziran 2021 Çarşamba Saat: 17:54

Aziz okuyucular; 20. Dönem Ordu Millet Vekilimiz  M. Hasan Öz bu gün yeni yazmış olduğu "2040 KAR TANELERİNDEN GÖK KUŞAĞINA YENİ BİR DÜNYA" kitabının tanıtımı ve (hediye) dağıtımını yapacak.

    Bir haftadır Ünye'de  Protokolü, Medya/Basın kuruluşlarını ve bazı STK'ları  ziyaret  ederek bu kitabının tanıtım ve dağıtım toplantısına davet ediyor.    Ben de bu daveti bu köşemden siz  okuyucularıma son dakika haberi olarak tekrar hatırlatmak istedim.

   M. Hasan Öz kitabının tanıtım günü için şöyle bir çağrı da yaptı "Ünye'mizin ve ülkemizin maddi ve manevi kalkınma projeleri teklifinin roman tadında yazılmış ilk ve tek örneği olan "2040, KAR TANELERİNDEN GÖK KUŞAĞINA, YENİ BİR DÜNYA" Kitabımın tanıtım ve dağıtım gününe (bu gün Saat.17,00 de 100. yıl çay bahçesinde) siz aziz hemşehrilerimi bekliyorum."

    Bu kitaptaki İçindekiler  bölümünde kısaca şu başlıklar var.

Hayallerini rüyalarına taşımak, Kar tanelerinden gök kuşağına, konferans ve radyo programlarında iddia edilenlerden projeler, Komisyonlar heyetler kolları sıvıyor, Can suyu, ilk proje Fındık bahçesi, Diğer ekonomik projeler, Ünye den Ordu ya ve ülkeye Yeni Bir Türkiye... ( Ünye'den bazı yaşanmış olaylar hikayeler)

    Kitabının arkasında ise şu açıklamalar yer almış; Yurdum insanının 'Azmi Zaferi' Hikayeleri. Bu kitabı okuyanlar,mesleği ve meşgalesi ne olursa olsun kendileri için bir hisse çıkarabilecekler; ufukları, hedefleri, atılımlarını, maddi ve manevi kazançlarını artıracaklar. Kendileri için aileleri için, kurumları için, memleketleri için, insanlık için. .  .                                                                             YENİ BİR ÜNYE,                                                                                                                  YENİ BİR ORDU,                                                                                                                   YENİ BİRTÜRKİYE,                                                                                                              YENİ BİR DÜNYA.     Herkes azmin zaferini yakalayabilir, yazabilir...                                 Bekliyoruz efendim. Kalın Sağlıcakla.    

                                                                                 

 


Bu haber toplam 292 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları