HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ukrayna nakliyat belarus nakliye Moldova Nakliyat ordu reklam ajansı

İSMAİL SARI

İSMAİL SARI

YENİ KAYMAKAMIMIZ VE ÜNYE

16 Eylül 2021 Perşembe Saat: 18:35

Ünye'miz, konum olarak çok uygun bir coğrafi konumun şehri olmasına karşın, malesef bu konumuna uygun gelişimini sağlayamamış, şanssız bir şehirdir. Şehirlerin gelişiminde elbet ki insan faktörü çok önemlidir. Yani yönetici kadronun aktivitesi, becerisi, rehberliği ve icraat ruhu, şehir hayatının çehresini gösterir. Bir de tersini söyleyelim; şehir hayatının çehresi, yönetici kadronun becerisini gösterir.

       Ünye Kent Ailesi olarak, 13 Eylül 2021 Pazartesi günü, yeni gelmiş Ünye Kaymakamı'mız Sayın Ayhan Işık Bey'e "Hoşgeldin Ziyareti"ne gittik. Kaymakamlığın toplantı salonuna sığmayacak kadar kalabalık bir kadromuzun olduğunu da müşahede etmiş olduk ve böyle bir kadronun içinde yer almış olmaktan da son derece memnun olduk. Ali Öztürk Bey'i ve kıymetli eşi Hacer Hanımı  bir defa daha tebrik ediyorum. Sayın Kaymakam'ımız Ayhan Işık Bey hakkındaki ilk intibalarımızın da çok olumlu olduğunu belirtmek isterim. Güzel Ünye'miz için hayırlı, uğurlu ve başarılı olmasını Yüce Allah'dan niyaz ederim.

       Ünye'miz, Ülkemiz'in büyük ilçelerinden birisidir. Büyük ilçelerin kaymakamları, genel olarak VALİ  namzetidirler. Bu kaymakamımız için de inşâallah valilik makamını kısmet buyurmasını Allah'dan diliyorum.

       Yeni Kaymakam'ımız Ayhan Işık Bey'in, Ünye'mize  yapılmış hizmetlere daha güzellerini katacağına inancımız tam olarak, başarılarının devamını diliyor, bir defa daha güzel ilçemize " HOŞGELDİNİZ, SAFALAR GETİRDİNİZ" diyorum.


Bu haber toplam 149 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları