HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Daha iyisi olabilirdi
  • Beğenmedim
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
FINDIK BORSASI
26 Haziran 2019 Çarşamba
Fındık Fiyatı


16 TL - 16,50 TL
PUAN DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ

İSMAİL SARI

İSMAİL SARI

Sayın Tekintaş! “Ben” mi? “Biz” mi?

5 Ekim 2018 Cuma Saat: 08:45

Gidenin arkasından davul çalmak, gelene şirin görünmek için riyakarlık (yağcılık) yapmak, benim mizacıma çok ters bir durumdur. Ancak, kamu yararını dikkate alarak, aynı zamanda desteklediğimiz bir fikriyatın da yanında bulunmak adına bazı gerçekleri, hemfikir olduğumuz insanlarla paylaşmak da görevimiz diye düşünüyorum.

Yirmide yirmi yaparak Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı seçilmiş Sayın Enver Yılmaz, belki bile bile ve nefsini engelleyemediği için yaptığı hatalarını kabullenerek; “Söylenecek çok şeyler var ama içime gömerek ve hakkımı helal ederek, bana da hakların helal edilmesini dileyerek ayrılıyorum” arzularını kamunun takdirlerine sunmuş ve ayrılmıştır. Bundan sonraki hayatında huzurlu olmasını, bir Müslüman olarak Yüce Allah’tan dilerken kişisel hakkımı helal etmediğimi de belirtmek isterim. “Biz, biz” diyerek halkın önüne geçtikten sonra, koltuğa oturunca “Ben, Ben” diyenlerle huzur‘u-İlahi de hesabımız olacaktır. Kendisini çok sevdiğimiz halde, desteğimizin diyetini istemek için değil, sadece dost olduğumuz için gittiğimiz makam kapısından defaatla geri döndüğümüz günleri affedemiyorum. Dost olmayanları; kırıta kırıta, sırıta sırıta huzura kabul ederken, dostlarını kırmış ve dostsuz kalmıştır. Bunları, çok üzgün olduğum için yazdığımın bilinmesini dilerim. Sayın Enver Yılmaz’ı, çok şuurlu ve becerikli bir bürokrat olarak tanımıştık. Ne yazık ki, nefsinin KİBRİNE yenik düşmüştür. Sonuç böyle olmamalıydı.

Onun İçin Diyorum Ki,

Sayın Tekintaş! Sizlerde koltuğa oturunca “Ben! Ben!” mi diyeceksiniz; yoksa, Ordu Büyükşehir Belediyesinde “Bizler! Bizler!” ruhunu yeniden ihya edebilecek misiniz? Yıllar öncesinden, Trilyon davası günlerinden tanıdığım Sayın Engin Tekintaş, kibirden uzak, halkın içinden birisi olarak yirmide yirmi ruhunu tekrar canlandıracağına inanıyorum. Buna çok ihtiyacımız var. Sayın Cumhurbaşkan’ımızın en büyük sermayesi olan “halkın içinden birisi olduğunu kabul ettirdiği insanımıza verdiği GÜVEN” bir numaralı prensibimiz olmalıdır. Sayın Tekintaş’ın bunu başaracağına inancım tamdır.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın

Saygı, sevgi ve selamlarımla…


Bu haber toplam 286 defa okunmuştur

Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yazarın Diğer Yazıları